Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ezzel a dologgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel a dologgal kezdeni? Normális egyáltalán? 4 hónapja vagyok együtt a barátommal és imádom, jobban mint eddig bárkit, csodálatos vele minden.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor nagyon sokat gondolok arra az időszakra, amikor még csak ismerkedtünk, amikor még nem volt köztünk semmi, csak ott volt az a vibrálás, a tudat hogy tetszünk egymásnak, de mégsem mondjuk ki, a tudat hogy kívánjuk egymást, mégsem történt még semmi.Nekem nagyon hiányzik ez az érzés,de nem akárkivel,hanem csak vele. Legszívesebben újra és újra átélném azt az időszakot. Nem arról van szó hogy ellaposodott volna a kapcsolatunk vagy unnám őt mert egyáltalán nem erről van szó,szinte napról napra jobban szeretem de ez az érzés is nagyon gyakran előjön. Talán az volt a baj,hogy nem volt olyan hosszú ez az "udvarlási szakasz". Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?
2014. máj. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem kell csinálnod,csak élvezd a jelent,és értékeld,amid van.
2014. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minél jobban összeillik két ember és ezt már az elején észreveszik, annál rövidebb az "udvarlási szakasz".

Egyébként lefeküdtetek már egymással?

2014. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen és az is elég hamar történt meg. Alapvetően nem vagyok ilyen,de nála nem tudtam visszafogni magam és ő sem. Egyébként nagyon szeretjük egymást,mindkettőnknek a másik az első akit ennyire szeret,minden olyan gyorsan történt meg és egyáltalán nem volt természetellenes,de utólag bánom kicsit hogy nem "húztuk egymást" hosszú ideig.
2014. máj. 7. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek többet randizni, nosztalgiázzatok! :)
2014. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!