Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nincs igazam? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs igazam? Nem jogos?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mostanában a barátomnak alig van ideje rám. Igaz,sok a tanulni valója, már készül arra amilyen szakmát választott stb de már mindenre ez a kifogása szinte, akármilyen közös programot szeretnék vele csinálni.Ezt még el is fogadnám, de az nagyon zavar,hogy a haverjaira mindig van ideje,nekik sosem mond nemet. Így szinte csak suliban találkozunk, mert ő nem jön,arra hagyatkozva,hogy tanulnia kell hétvégén.Utoljára csak majálison volt közös program,de az is a haverjai miatt,ők szervezték.

Mikor felhozom,hogy akkor legalább suli után maradjunk még a városban, mindig valahogy lemondja,viszont szinte minden hétvégén kocsmázik a haverjaival, az ő programjaikra sosem mond nemet. Most hétvégére is a poker-partyt ő szervezi, de mikor felhoztam,hogy megünnepelhetnénk,hogy megkapja a jogsit,arra már nincs ideje.

Szerintetek nem jogosan haragudnék emiatt,és nem lenne jogos azt mondani,hogy másra valahogy mindig szakít időt csak rám nem? Nemrég mondtam neki hasonlót,de erre mindig azt mondja,hogy én csak hisztizek, nem értem meg őt, s hogy a haverjai mind ott közel laknak hozzájuk.(mi meg 60 km-re)

Ti mit mondanátok a helyemben?17l


2014. máj. 7. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt tenném, hogy többet nem hívnám, hogy vajon ő kezdeményez-e egy idő után. De addig se várj rá, szervezz te is programot magadnak barátnőkkel, járt valami szakkörre, kezdj el sportolni valamit, és egy kicsit hanyagold el őt is, hogy jaj most nem érsz rá mert xy dolgod van.


Ha meg nem veszi észre magát ezek után sem és nem akar több időt szánni rád, akkor ígyis úgyis szakítás lesz a vége.

2014. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos nem győzőm leirni: Az embernek vannak életszakaszai. Ez a korszak inkább a haverokról, és bulikról szól, és nem a filmekből ismert szilárd párkapcsolatokról. Ez még a "diákszerelmek" korszakának a vége, és nem a "házasodjunk össze és alapitsunk családot" időszak. NEM fogja úgy kezelni a párkapcsolatát, mintha már 20-25 lenne. Ezt látom. Kivételek léteznek természetesen, lévén alkati kérdés ki mennyi idő alatt halad át egy korszakán, de csodát ne várj. Ezt az okot látom a háttérben, és nem hiszem, hogy 2-3 éven belül ez változna. És utána sem biztos, elvégre a 20 éves srácokra tapadnak a 16-17 éves lánykák. Akkor jöhet a nagy "vadászidény". Nem tudlak biztatni mással, mint azzal, hogy ez most ilyen, és ha addig együtt vagytok veled "vészeli" át a 20-as éveit.
2014. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. A volt barátodrol beszélsz, de nem mondod ki.
2014. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem könyörögnék neki,hanem hagynám egy kicsit,és megvárnám,keres-e.Ha pedig nem keres,akkor nem hiányzol neki,így jobb is,ha véget vetsz ennek az egésznek.
2014. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Első, én is gondoltam erre, szerintem ezt fogom csinálni, hátha észreveszi magát egy kicsit.

Második: ő most 18, akkor vehetem úgy,hogy ez egy darabig nem is fog változni, bármennyire is szeretném?S miért van az,hogy nekem 17 évesen nincs az,hogy barátnők miatt hanyagolom a fiúm, ő viszont folyton ezt teszi? S akkor mire számítsak, ha továbbra is így fog ez menni x évig, akkor maradjak mellette, mert szeretem, s mikor 'érettebb' változni fog ez a 'sorrend' s nem örök második leszek? Mert már 2 éve együtt vagyunk, s az elején nem volt ilyen egyáltalán, ez csak egy időszak? Nagyon nem tudom mit csináljak, tapasztaltabbak kérlek adjatok tanácsot:/

2014. máj. 7. 19:02
 6/8 A kérdező kommentje:

szünetekben keres, meg több smst is ír, tehát minden nap kommunikálunk, de azért sok tud lenni,hogy egy vagy két hónapon át semmi együttlét kettesben.

És még azt nem értem,hogy akkor miért tervez előre velem...

2014. máj. 7. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

máshogy vagytok bekötve! Ő pasinak született, te pedig nőnek. Alapvető a különbség köztetek.

Más a gondolkodás, és adott életszakasz megélése. A 17 éves lány, és a 18 éves fiú egy korosztály és totál másképp áll az élethez! És a legtöbb pasinak van vadászidőszaka is, lévén kódolt tulajdonság.


Nem tudom megmondani, hogy mikor leszel fontosabb mint a haverjai. Az tuti, hogy alaposan rátesz egy lapáttal távolság, megkockáztatom a viselkedésében vizválasztó. Nem mindegy, hogy 30-60 perc vonat, vagy két perc séta.

De a haverokkal a sörözést választja a veled való ünneplés helyett. Totálisan nem a "szeretem a barátnőmet és vele akarok lenni" gondolkodás.

2014. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs igazad
2014. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!