Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el őt? Nem megy.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt? Nem megy.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 2 évvel idősebb nálam, egész jóban vagyunk de én szeretem őt :( ő viszont csak úgy "elvan" velem. Néha ír nekem meg beszélünk és akkor nagyon kedves de hiába próbálom vele tudatni hogy én többet szeretnék egyszerűen nem foglalkozik vele :( Lassan már nem is merek írni neki mert félek hogy úgysem érdekli amit írok...de már nagyon nehezen bírom ezt így, szenvedek. De mindig amikor megpróbálom elfelejteni akkor ír mindig vagy beszélünk és ezért újra reménykedek :( De tudom hogy semmi esélyem :'( Belehalok lassan a fájdalomba....de nem tudom elfelejteni.

2014. máj. 7. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, töröld le mindenhonnan, és felejtsd el, mást nem tudsz tenni. Én is így tettem egy fiúval fél éve hát még azóta is rá gondolok mindennap és még mindig nagyon fáj.. hát akkor ez sem megoldás ezek szerint..
2014. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nincs szívem letörölni mindenhonnan...egyszerűen nem megy. Mindig elhatározom hogy nem leszek vele kedves ha beszélni akar velem de meglátom és egyszerűen nem tudok nem kedves lenni :(
2014. máj. 7. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még szerintem, utalj rá konkrétabban, vagy nem tudom. Esetleg keress mást magadnak, ez nekem segített.
2014. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te... Nekem nem szokott beválni ez a drasztikus módszer, hogy minden kapcsolatot megszakítani, mindenhonnan letörölni stb. Úgyse bírom ki... Inkább fokozatosan próbálj meg "leszokni" róla. Próbáld kicsit átértelmezni a kapcsolatotokat: nem szerelmes beléd, de attól még kedvel téged, szívesen beszélget veled - próbálj meg ezzel megelégedni. Hátha egy idő után tudsz majd barátként tekinteni rá - a barátság pedig sokszor még értékesebb kapcsolat, mint a szerelem.
2014. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is mikor letöröltem és utána nem beszéltünk egy hétig hát az borzalmas volt, aztán utána teltek a hónapok, most 4 hónapja nem beszélünk még mindig ugynaúgy érzek iránta és kíváncsi vagyok hogy mi van vele.... 100kmre lakunk egymástól
2014. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elepedsz utána, lehet, hogy érdemes lenne bevállalni egy vallomást. Lehet, hogy másként tekintene rád, ha megtudná, hogy szereted. Persze ez kockázatos. Csak akkor vállald be, ha el tudnád viselni az esetleges visszautasítást.
2014. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
éppen ez a baj :( Nem akarom szó szerint bevallani mert akkor ha visszautasít még a barátságunknak is annyi :/
2014. máj. 7. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Valld be, ne szenvedj akkor tovább!
2014. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Öhmm.. van egy idézet ami engem helyre rázott..és azóta nem kattogok ezen, hogy valakivel mért nincs több köztünk..

"Hajszolva éled az életed, bízva abban, hogy (...) megkapod majd azt, ami eddig elmaradt. Valahogy így tesszük tönkre a kapcsolatainkat ahelyett, hogy vágyakozás nélkül élnénk meg azt, ami jut. Azt, amit az élet hoz, amit eléd rak, amibe botlasz. Szeresd, fogadd el, bármilyen nehéz is, mert a vágyakozás mindent megöl, leginkább a kapcsolataidat." Lehet közhelyes..de nekem segített!

2014. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm :) remélem ez segít :)
2014. máj. 7. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!