Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Élettársa és egy kisfia van, de nekem nem megy a felejtés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 év korkülönbség. Neki van egy élettársa és egy kisfia. 2 hónapja ismerjük egymást, így, hogy közelebb kerültünk.. Pár napja elmondta, hogy belém zúgott én is elmondtam, hogy szeretem. Nemrég megbeszéltük h nem találkozunk többet, mert neki a családjával van a helye. Sírt én is sírtam.Ma is találkoztunk. Megint sírtam. 2 napja folyamatosan csak sírok sírok sírok.. De nem fogja " tönkretenni " az életét és előlről kezdeni, azt amibe már belekezdett. De szeretném, ha mégse így lenne, és együtt lehetnénk. Én egy olyan lány vagyok, aki sose ártana és tenne tönkre egy családot, de szeretem. És érzem, hogy Ő a nagy Ő. Harcoljak vagy szenvedjek és próbáljak felejteni?
2010. szept. 28. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az fa*za. Hagyd már.. Miért teszel tönkre egy családot, ember?!
2010. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez az. Nem szeretném tönkretenni, de egyszerűen hiányzik, ha nincs velem és akaratom ellenére történt a szerelem és nem is értettem. És vele is ugyan ez van. Sose akartuk volna, hogy bármit érezzünk egymás iránt. Ezért is fáj.
2010. szept. 28. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
ha annyira a családjával akar lenni, akkor hogy lehetséges h belédszeretett? másrészről meg ha te meg nem akarsz tönkretenni egy családot, akkor ne is tedd.. felejtsd el, hagyd hogy élje az életét.
2010. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy most már inkább velem volt és maradtunk még 10 percet meg még 10 percet, egészen addig amíg hajnali 2-3 nem lett. Tényleg nem szeretném, de annyira nehéz és fáj, hogy egyszerűen ezt nem tudom kimondani, mert VELE szeretnék lenni a nap minden másodpercében.
2010. szept. 28. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd, akarva tudsz valakit szeretni, ha nem szereted? Nem. :) Tehát nem tudod vezérelni, hogy kit szeretsz, kit nem.


Ez most fájni fog ha..., de ennek ellenére ne tedd tönkre a családját, sem az életét. Szerintem.

Arra gondolj, hogy szerencsétlen gyerek apa nélkül nőne fel, elég rossz érzés az. Hidd el, tapasztalatból mondom. Jó lett volna egy apától megtanulni motorozni, hegeszteni, barkácsolni, szerelni, ezt azt csinálni, nem pedig bátyámtól ellesni mindent. Hangsúlyozom, SZERINTEM ne tedd tönkre az életüket.


Üdv.

2010. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy bármi történik a kisfia mindig a fia marad. Pont ez az, hogy rossz ember, sőőt.. Biztos, hogy a fia lenne neki a mindene.. És utána jönnének mások, pont úgy ahogy most is. Csak nem tudom, hogy én az élettársa előtt vagy után szerepelek, mert mostanában minden nap találkozunk és minimum éjfélig csak úgy vagyunk. A másik hihetetlen dolog, hogy még csók se volt. Tipi-tapi, ölelés, simogatás és ennyi.. Meg órákon át tartó beszélgetés..
2010. szept. 28. 21:42
 8/12 A kérdező kommentje:
* nem rossz ember, sőőt...
2010. szept. 28. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, az már nem egy igazi család, ha nincs az apja mindig a közelében, nem vele él egy háztatásban. Nem értheted, nem voltál még ilyen helyzetben, de elég rossz érzés, hidd el. Nem azért mondom, mert..., hanem mert sajnos tudom.
2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez az. Hogy így már nem igazi család és, ha egyszer így jó volt neki is.. Akkor azt nem kell erőltetni, ami nem megy.. Csak egyszerűen ezt lehetetlen kimondani bárki szemébe.. És szépen lassan belehalok ebbe a fájdalomba, ami lelkileg ér..
2010. szept. 28. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!