Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha lenne egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha lenne egy lány és szerelmes lenne belétek, akkor kihasználnátok?

Figyelt kérdés
és jó csaj lenne
2014. máj. 7. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
S az nem érdekel egy cseppet sem,hogy a lány ekkor mennyire sérülne érzelmileg? Ha hitegetnéd,majd ejtenéd....gondolj bele a fordított helyzetbe is.
2014. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2014. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a kihasználást (ha jól értem) úgy érted h csak van egy a sok közül olyan akit dugni lehet...

a saját véleményemmel élve én nem használnám ki akár milyen is. ezt ha a lány tudatná meglehetne beszélni h mi legyen. (persze felmerül itt az is h ha a csaj túl jó a sráchoz nem-e a csaj akarja kihasználni a sráct)

2014. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tisztában lennék vele, hogy szerelmes belém, akkor én megbeszélném ezt vele. Ha még nem vagyok szerelmes én, attól még lehetek csak meg kell, hogy ismerjem. Akkor mondanám neki, hogy adjon időt és engedje, hogy megismerjem. Ha úgy érzem, hogy nekem ez nem megy... bár nehezen de kibírnám, hogy ne verjem át, mert tudom nagyon jól, hogy utána nagyon-nagyon fájna nekem is ha átejteném. Szóval nem. Nem használnám ki.
2014. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk 90%-a kihasznál egy szerelmes nőt, akkor is, ha tudják, hogy nem szerelmesek és nem is lesznek.

De ami még rosszabb: ők nem is gondolják, hogy kihazsnálják a lányt. Hiszen a lány is akarta a szexet, akkor ő is jól érezte magát, nem? Idáig tart a gondolkodásuk. De hogy a lány nekiadta a fiúnak a testét, lelkét, szívét, szerelmét, bizalmát, azt a fiú nem tudja, nem akarja felfogni.

TISZTELET A KIVÉTELNEK, de sajnos a többség tényleg ilyen. :(((

2014. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!