Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvállaljam másságomat? 17/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam másságomat? 17/F

Figyelt kérdés
Néhány lány osztálytársam (nem tudom, hogy rájöttek-e vagy csak poénkodnak) azzal piszkál, hogy szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból. Csak épp azt nem tudják, hogy mi már járunk is. Egy ideje. Most nem részletezném a kapcsolatunkat, nem ez a lényeg, hanem, hogy ugye mikor piszkálnak és mindig letagadom meg vissza is szólok, de ezzel megbántottam a fiúmat, féltékeny és fél, hogy esetleg a lányok is érdekelnek, pedig ez nem így van. Mit tegyek? Felvállaljam a szerelmem kedvéért a másságomat? Tudom, hogy ő benne lenne, már régen beszéltem vele erről ő régóta szeretné ezt bevallani, de én féltem, mert még a szüleim se tudnak a dologról.

2014. máj. 8. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg középsulis vagy, ne. Csak bajod lenne belőle
2014. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Most elkezdhetném mondani a homofób dumákat de nem kezdem. Te döntsd el hogy felvállalod-e, de számíts rá, hogy ha felvállalod, akkor páran csesztetni fognak emiatt.
2014. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ballagásig csesztetni fognak, szóval inkább ne tedd. Nekem is volt meleg osztály társam aki nyíltan vállalta, nagyon jó fej volt és szerettük ettől függetlenül eléggé kapta az oltásokat még a tanároktól is. Magyarország nem egy olyan hely ahol csak úgy elfogadják a másságot :\
2014. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát figyi, szerintem ne vállald fel, csak jobban piszkálnának. Beszéld meg vele inkább, hogy ne sértődjön meg, nem örülnek az emberek a melegeknek, akárki akármit mond.
2014. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

En is az elottem szolokhoz csatlakoznek. Ha mar most piszkalnak kepzeld el mi lenne, ha tudnak az igazat.

Szerintem is (ugyan nem tudom meg mennyi van hatra) varjal a ballagasig.

En szoritok nektek! Legyetek sokaig egyutt, es elvezzetek egymast

2014. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és megértő válaszokat :) Meg kell mondjam kissé féltem ezt kiírni, nem tudtam, hogy fogadják majd, de nagyon jó látni, hogy mindenki ilyen toleráns. Akkor azt hiszem inkább megbeszélem a párommal.
2014. máj. 8. 18:14
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se vállald fel. mondjuk középsuliban már toleránsabbak az emberek, de mindig akadnak rosszindulatúak és az egész iskola rajtatok röhögne. inkább maradjatok meg magatoknak ketten a barátoddal a suliban haverként, a magánéletben meg azt csináltok, amit akartok
2014. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
és a barátod nyíltan él? mert ha azt akarjátok, hogy a melegeket elfogadják, az csak úgy megy, hogy példát mutattok, hogy a melegnek lenni nem szégyen. de ez persze járhat áldozatokkal.
2014. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Olyan előnye is van annak, ha nem vallaljatok fel, hogy mivel suliban nem vagytok együtt igy mire hazaértek annal jobban kivanjatok egymást és igy nem unjátok meg. Fogjátok fel úgy hogy ez a közös titkotok, amitől meg izgalmasabb az egész. ;)
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nos, a barátom sem él nyíltan, csak a szülei tudnak a dologról, ők ezt jól kezelik, de kész felvállalni. Ezért egy kicsit gyávának is érzem magam, amiért titkolom és semmi esetre sem szeretném, ha ő úgy érezné, hogy szégyenlem őt.
2014. máj. 8. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!