Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani barátnőm. Állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátnőm. Állandóan a volt pasija családjával foglalkozik és engem idegesít szinte fontosabbaknak tartja őket mint engem a saját szerelmét. Nekem rosszulesik ez, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A mostani barátnőm a volt palijának a 2 éves kisöcséhez jár át játszani, meg a volt barátod nővéréhez anyához jár át vendégségbe feszt. A volt pasija már nem lakik ott de a tesójaival meg az anyával tartsa a barátságot. Engem idegesít rosszulesik ez. Micsináljak?
2014. máj. 8. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A mostani barátnőm a volt palijának a 2 éves kisöcséhez jár át játszani, meg a volt barátod nővéréhez anyához jár át vendégségbe feszt. A volt pasija már nem lakik ott de a tesójaival meg az anyával tartsa a barátságot. Engem idegesít rosszulesik ez. Micsináljak?
2014. máj. 8. 21:02
 2/6 A kérdező kommentje:

Elhanyagol engem velük többet foglalkozik, engem elhanyagol úgyérzem, sőt ha szóváteszem ezt megharagszik és összeveszik velem ha szólni merrek.

Idegesítő ez nagyon.

2014. máj. 8. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt mikor együtt vagyunk akkor is szinte feszt róluk áradozik a volt pasija kisöcséről hogy milyen aranyos meg a nővéréről meg az anyáról hogy ők milyen jó barátnők, már barátnőm munkahelyére is bejutottak munkatársai lettek barátnőmnek és ott is feszt együtt vannak.Állandóan mikor együtt vagyunk őket fújja + velem 2 hétbe a munkája mellett 1 szer találkozik,velük szinte mindig. Mégis mikor együtt vagyunk őket fújja, nektek ez nem esne rosszul őszintén?
2014. máj. 8. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha rájön néha még a volt pasiját is felemlegeti hogy vele nem volt jó meg velem kapcsolatilag jobb meg nemenne vissza hozzá ebben hiteget de mégis állandóan a volt barátja családjával foglalkozik áradozik.

Olyan bizonytalanságban vagyok nem tudom mit hidjek más mit tenne stb?

Hát segítsetek! :(

2014. máj. 8. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül a volt barátjával megszakadt a kapcsolata, de a többi családtagjával viszont tartja a kapcsolatot, jól érzi velük magát stb. Sajnos nem tehetsz semmit, megprobálod ugy eltölteni vele az időt hogy jól érezzétek magatokat, hátha elkezd jobban kötödni hozzád.. Sajnos nincs értelme erőszakosan megkövetelni semmit, mert biztos jól érzi magát velük.. ez lehet idővel elmulik,türelemmel várd ki, vagy lépj ki ebből. Különben régen jártam egy fiúval és szerettem az anyját, vele megszakadt a kapcsolatom, de mai napig ha összefutunk mindig hosszasan beszélgetünk az anyjával, ártalmatlan dolog, de mindig is birtam.
2014. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen tanácsot csak egy nő add. de én férfit kérdeztem fiúkat ők mit tanácsolnak.
2014. máj. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!