Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetnek ebbôl késôbb gondok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek ebbôl késôbb gondok? Az aggódó barátnak van igaza vagy hallgassak a szívemre és a saját eszemre?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja megismertem egy férfit, két és fél hete járunk. Ô 36 éves, én 19 vagyok. Múlt hétvégén azt mondta nekem, hogy a férfi botladozhat egy kapcsolat során, mert ha meg isncsalja a párját, lezuhanyozik és annyi...férfi marad. Viszont egy nô ha megcsalja az 'urát', akkor ô akármit tehet, megcsalta és ez javíthatatlan, mert a nô a testénél többet adni nem tud magából, az minden kincse. Ezt elmeséltem egy barátnak, aki azt mondta, menekükjek, amíg nem késô, mert ennek rossz vége lesz. Igazából én nem tartom ezt olyan dolognak, amiért menekülnöm kéne tôle, hiszen kedves ember, lehet vele beszélni és meg is érti, ha valami nem tetszik nekem, nem akad ki rajta. Persze ez nagyon az eleje tudom... Szóval most akkor ez akkora nagy baj, hogy ô így látja?
2014. máj. 7. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj! Te pedig nagyon naiv,buta vagy. De ha ez neked igy jó,akkor csináld nyugodtan tovább.Egészségedre.
2014. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A korkülönbség nagy!

2. Mondjuk van benne valami amit mond hogy egy nő attol nő hogy nem rakatja szét magát!

3. A palinak meg kötelessége hűségesnek lenni ha tényleg szeret, és nem össze vissza menni, hisz téged választott!

4. Szerintem meg csak egy kiélt vén f_sz aki ráhajtott egy fiatalabb csajra hagyd ott a francba!

2014. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, de mások miért akadnak ki ezen ennyire?
2014. máj. 7. 10:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaziból volt egy felesége, akitôl van egy kislánya. A nô megcsalta, ezért mentek szét... Jelenleg ô neveli a kislányt... És nekem is van egy kislányom... És én rajtam állt a döntés, hogy megpróbáljuk-e. Azért döntöttem mellette, mert van saját gyermeke, talán az enyémet is könnyebben elfogadja... :) A gyerek miatti leszólások nem kellenek...
2014. máj. 7. 10:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert amit mondott azt fogja veled csinálni ha ilywn a felfogása ez van a begyöpösödött agyában akkor azt még kalapáccsal sem tudod kiverni belőle! Szerelmek jönnek mennek a barátság meg megmarad - jobb hogy ha ezt tartod a szemed előtt annyi pali van miért kell neked a pénze miatt? Nagyon naív vagy!
2014. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A pénz egy sokadrangú dolog egy kapcsolat.szempontjából... Én is keresek, tehát nem érdekel, neki mennyi jön be... Sôt, fogalmam sincs, mennyi az összes jövedelme egy hónapban! Azt tudom, hogy maszekol...:)
2014. máj. 7. 10:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég kretén felfogása van.


Vagy csak jó sötét barátnői voltak mindig, akik tényleg nem tudtak a testüknél többet adni.

2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ő így gondolja, az azt jelenti hogy szerinte teljesen jó ha ő félrelép mert ez nem baj. Vagyis bármikor megcsalhat és meg se tudod. Vagy ha megtudod akkor is az lesz hogy nem akadhatsz ki mert ez természetes.
2014. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. De ettôl még nem biztos, hogy megcsalna szerintem, hiszen ha 'otthon' megvan, megkapja amiŕ vágyik, miért menne máshová?!
2014. máj. 7. 10:25
 10/13 anonim ***** válasza:

mert megteheti


rólad is sokat elmond a gyerek egyedül


30+F

2014. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!