Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nö nem öreg és formátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö nem öreg és formátlan, eláshatja magát?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kérdést olvasok és kezd elegem lenni. pasik miért nem szeretik a jot?

2014. máj. 8. 23:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

# 10:

Ismerős érzés, de ez olyan, mint Don Quijote esete a szélmalommal...


Lyukas csészét nehéz teletölteni.

2014. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Na igen utolsó:D
2014. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szamuràj te nagyon buta vagy, ne haragudj meg!

Senki nem vagyok a sztoriban, csak egy lojàlis kivülàllo. van pàrkapcsolatom.

2014. máj. 8. 23:53
 14/29 anonim ***** válasza:
13 Ameddig az alakoddal reprezentálni lehet. Addig kedves.
2014. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem az egészet. Nyilvàn nem ez a legnayobb problémàm, de feltünt. kérem a trollkodàsokat mellözni:) Köszi!
2014. máj. 9. 00:03
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek az a legfontosabb egy komoly kapcsolatban, hogy neki legyen a legmutatósabb párja.

Nem mindenkinek ugyanaz az alak tetszik.

Nem mindenki a legcsinosabb, legfiatalabb nőt, vagy a legizmosabb, legtökéletesebb külsejű férfiba szeret bele.

Ezek a dolgok egy ponton túl, már ennél sokkal, de sokkal többről szólnak.

2014. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírásától a válaszig megtanultál helyesen írni?
2014. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Elég volt a linkelt kérdést végigolvasni, már egyből beugrott az Indul a bakterház: "Csukjuk be a szemünket és úgy falatozzunk!"... :D


Hogy kinek mi a jó, az magánügy. Van akinek azok a csajok tetszenek, akiket majdnem elfúj a szél; vannak akiknek azok, akik nem férnek be a széles csípőjüktől a szabvány 90 centi széles ajtón.

Ha Nálad, a jó alakod ellenére, nem mernek kezdeményezni, akkor valószínűleg csak szerinted a jó alak az akadály. :)

2014. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Gépről írtam a kérdést, s most telefonró valaszolok. Tudom hogy nem lehet minden fekete és fehér, de mintha nagyobb méreteket öltene ez. Mintha többeknek lenne ez a beteges hajlama mint régebben.
2014. máj. 9. 09:10
 20/29 A kérdező kommentje:
Kedves Agent K, van párom, volt is, lesz is, ezen nem múlik:) én csak azokat sajnálom akik nem találnak senkit, hiába adnak bele apait-anyait, kedvesek, szépek (nem erőlködnek!)
2014. máj. 9. 09:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!