Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nö nem öreg és formátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö nem öreg és formátlan, eláshatja magát?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kérdést olvasok és kezd elegem lenni. pasik miért nem szeretik a jot?

2014. máj. 8. 23:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20 - örülök, hogy Neked minden oké.


Én olyan helyen dolgozom, ahol a munkaerő 96%-a férfi (viszonylag nagy a létszám) - de még mindig, feltéve, hogy csak az alakot nézzük - az arányos, normál alkat a nyerő.

Persze vannak akiket a "könnyebbnek ígérkező préda" csábít, de olyat azért nem vettem észre, hogy bárki az öreg és formátlan nőket favorizálná. Pedig közöttünk úgy tűnik nincsenek se kémek, se melegek...


(utóbbi utalás arra a mondásra, hogyha férfitársaságban 10 perc beszélgetés alatt nem jön szóba a másik nem, azok vagy kémek, vagy homoszexuálisok.)

2014. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
#20 - hopp, de tényleg: mibe adnak bele apait-anyait?
2014. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Most az a kérdés,hogy a férfiak miért szeretik manapság a az érettebb nőket?

Volt már dolgom 40 év feletti nővel és szerintem szimplán azért,mert több olyan akad köztük,akivel lehet társalogni.Amikor megismertem azt a nőt,nagyon tartottam tőle,hogy ilyen téren fog kiütközni a kor,de pont ellenkezőleg volt.Sokkal könnyebben el tudtam beszélgetni vele,mint egy korombelivel,vagy egy fiatalabbal,anélkül,hogy azon kattogjon az agyam,hogy miről beszélgessünk.

A külső nem minden és a kor sem.De egy kapcsolatnál a kor idővel elképzelhető,hogy kiütközik,mert egy húszas éveit taposó ember nem ott tart az életében egzisztencia szempontjából,mint egy negyven éves.

23/F

2014. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Agent K, remélem igy van! Szomorunak tartom, hogy a korombeli nöket semmibe nézik, mert az öreg nök el tudjàk adni magukat:( Mondjuk könnyebb is öket tàncba vinni:(
2014. máj. 9. 19:43
 25/29 A kérdező kommentje:

én példàul sokak szerint jo ember vagyok, jo velem beszélgetni, sok korombeli làny szintén értelmes tàrs, nem buliznak orrvérzésig, nem cserélgetik a pasikat ész nélkül.

Sajnàlom, de nem birom megérteni, mivel jobb, nem fogadja be a gyomrom:( Mindig azt làttam, hogy az összeillö emberek voltak együtt, akik pl az öregekre gerjedtek, lenézte mindenki, nekem ez a normàlis. És iszonyatosan megalàzo, amikor hiàba stimmel minden veled, lecserélnek egy rosszabbra.

2014. máj. 9. 19:47
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert a megnyilvánulásaid alapján, amit itt látunk, nagyon egyszerű, felszínes ember vagy, nincsenek igazán lelki mélységeid.

Miért lenne az normális, ha lenézik azt, akinek más tetszik az átlagosnál, pl. a nála idősebb? Vagy ha esetleg egy neked tetsző ember egy neked nem tetszővel van?

Nem igazán érted a szubjektivitást, sem az érzelmeket.

A számodra vannak a szépek és a csúnyák. A szépekből lesznek az álompárok, a csúnyákat meg kerülni kell, mint a leprást, maximum egy másik csúnyával megengedhető nekik a szerelem.

Ha a szépek és fiatalok általad elképzelt "kasztja" keveredik a csúnyákkal, az a szemedben olyan, mint valami fertőzés.

Mert aki nem szép, ne adj'isten már elmúlt 30 is, akkor elképzelhetetlen, hogy valami miatt valakinek értékesebb is lehet, mint egy 20 éves, párductestű szépség.


Legalábbis itt úgy jön le.

2014. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Szerintem gondok vannak a felfogásoddal.

Attól még,hogy egy nő idősebb,attól még nem biztos,hogy rosszabb.

Az én szememben értelmes nem az,akinek például minimum 1 diplomája van,hanem az,aki képest bármiről véleményt alkotni és rengeteg önálló gondolata van,ami a mai fiatalok többségéből hiányzik.

Mellesleg én sem hoztam haza azt a nőt,mert elég hülyén jött volna ki az egész,de attól függetlenül jól éreztem magam vele.

Az pedig egyáltalán nem igaz,hogy könnyebben adják be a derekukat,csak a különbség annyi,hogy vevők az ismerkedésre nem úgy,mint a fiatal lányok,akiknek a többsége vagy foglalt,vagy másba szerelmes,vagy isten tudja mi baja van.

2014. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Költőnő? ***** válasza:

ez a baj...

h szted a másik silányabb...

már miért, mitől lenne az?

de úgy mégis?

2014. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi van Kérdező, dobtak egy "öreg és formátlan" miatt? :D Vagy mi értelme van ennek a totálisan értelmetlen kérdésnek??
2014. máj. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!