Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nö nem öreg és formátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö nem öreg és formátlan, eláshatja magát?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kérdést olvasok és kezd elegem lenni. pasik miért nem szeretik a jot?

2014. máj. 8. 23:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 23:30
 2/29 anonim ***** válasza:
mivan?
2014. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Most mi van?
2014. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Fejtsd ki a bili borulást!
2014. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, valami 25 éves csajt dobtak egy idősebb miatt és most itt veri magát. :)
2014. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nem" szó eltévedt,és rossz helyen van.Sőt, nem kéne egyáltalán oda.
2014. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Elárulod nekem, hogy miért van az, hogy a 40-es, egy rossz szót nem mond a korosztályodra, te viszont fujtatsz a 40-esre, aki rég túl van azon, amit te most taposol.


De tudod, remélem nem sértelek meg, nem csodálkozom, hogy nincs senkid. Ilyen stílussal sosem lesz. Hiába lesz Top 100-as az alakod, 1-2x meghúznak, és az ürességedtől menekülni fognak. Mindig mindenki.


Mit érsz a sivatagban, ha a kulacsod üres? Szép az a kulcs, nagyon jól néz ki, de üres.

Lehet egy embernek 100 diplomája, ha üres a lelke, senkinek nem kell.Maximum addig mig hasznot húz belőle-ha éppen olyan az illető.



Gondoltam szólók, hátha észbe kapsz:D

2014. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

# 7:

Most esett le... Lehet, hogy te vagy a srác, vagy maga a 40 éves nő a másik kérdéstől? :O

2014. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem beszélni madzsar?
2014. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8 Nő vagyok, és nem az említett nő vagyok, de az emberi butaságot nem bírom megállni, hogy ne próbáljak ha ilyet észreveszek kicsit helyre rakni, hátha sikerül:D
2014. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!