Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, de mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, de mást szeretek. Vagy csak kaland? Már 6 éve ismerem a férjem, az utolsó 2 évben folyamatosan ki járt külföldre, én egyre jobban eltávolodtam tőle, mert ha itthon volt, arról szólt az élet, hogy neki mire van szüksége!

Figyelt kérdés
Közbe jött egy édes harmadik, aki megadott mindent amire szükségem van... de mivel titokban történt, nem mertem 100%-ig nyitni felé! Azt tudom, hogy meg kellett volna beszélnem az érzéseimet a férjemmel, már megtettem, de későn, addigra ott volt a zavaró harmadik, akit viszont közben megszerettem, nem kicsit! Most épp férjemmel vagyok kint, hogy esélyt adjak magunknak, de nem tudom elfelejteni az édes 3.-at... ő sem engem... mit tegyek???
2014. máj. 9. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
öngyi?
2014. máj. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ŐSZINTESÉG!

Mindegy, hogy mikor fog kibukni a dolog, egyszer biztos ki fog és nagyon rossz lesz, hisz nem cselekedtél helyesen, de azért vannak a hibák, hogy tanuljunk belőlük. Szerintem légy őszinte a férjeddel és mondj el neki mindent, ezen kívül én azon is elgondolkoznék a helyedbe, hogy meg akarom e menteni a házasságot. Sokáig nem lehet ezt így csinálni, mert mindkét férfit kétségek közt tartasz úgymond (akkor is, ha a férjed nem tud róla), és ez nem fair. Ha eldöntötted mit szeretnél, annak megfelelően cselekedj. Ha meg szeretnéd menteni a házasságod, akkor teljes mértékben zárd ki a 3.-ikat az életedből, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Az elején biztos nem lesz könnyű, de idővel igen. Persze a saját döntésed, de én így cselekednék a helyedben azt hiszem.

Sok sikert, remélem sikerül a legjobbak szerint cselekedned! :)

2014. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha a férjeddel maradsz, meg fog szakadni a szived a szeretö után.

Ha a szeretöböl lesz kapcsolat, az már nem lesz olyan jó, mikor még tiltott gyümölcs volt.

Jó megoldás nincs, csak kevésbé rossz.

2014. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zoliba' ***** válasza:
62%

tipikus "karrierista" ribi vagy. a féjed külföldön van,te itthon félrekúrsz...

lelépnél a 3.-al és még a férjed által összegyűjtött vagyon felét is követelnéd :-)

persze az egészhez nincs gerinced,hogy ezt felszínre hozd...szánalom.

nem szoktad magadat a tükörben pofánköpni? elkezdhetnéd...

2014. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem gyere haza, egyik pasival se érintkezz, és tedd rendbe az érzéseidet. Mert így rosszabbnál rosszabb döntéseket hozol, és az a 2 ember nem érdemli meg, hogy szórakozz.
2014. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"mit tegyek???"

Kerd meg a szeretodet, hogy penzeljen egy darabig es kozben csak a ferjeddel intimkedj. Pontosan annyit adjal a kis "Edes"-nek, mint a ferjednek. Tartsad a combodat osszezarva a markodat meg nyitva, aztan egybol valtozik a kis "Edes harmadik" viselkedese is.


"mert ha itthon volt, arról szólt az élet, hogy neki mire van szüksége"

Ja es persze meg a a te ..banckodasodert nehogy a sajat lelkedet terheld! Tedd a ferjedet felelosse, hiszen o tehet rola!

2014. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha úgy érzed,hogy a 3. az igazi,és el tudnád vele képzelni,hosszútávon is, boldogabb lennél vele,akkor ne habozz,irány hozzá. Mert igy csak szenvedni fogsz,és elöbb-útobb ugyis vége lesz,akkor meg bánni fogod.
2014. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Én semmi esetre sem nevezném karrierista ribinek. Ez így nem igaz. Emberileg nézve, mindenki vágyik a szeretetre, szexre , megértésre, ölelésre. Ha ez nincs,de volt, akkor talál az ember magának, mert megszokta a jót. De a legfontosabb, hogy hányan keresnek érett nőket, és akkor az ilyen magányos nőket levadásszák. Sajnos csúnya dolgot mondtam, nincs is igazam, de megesik az ilyen.
2014. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok: nos..köszönöm a jót és a rosszat is!Sajnos rossz időben jöttem össze a férjemmel, mert padlón voltam és egy falat kenyeret kaptam.Végül is bele szerettem, és a biztonságra törekedtem, mert az odáig nem volt meg nekem..meg lett, mellette dolgozom, mert szeretek dolgozni!Ha válásra kerülne a sor, nem viszek semmit, csak amit én hoztam a házasságba, vagyis csak az autómat.. karrierista lennék? nem hiszem, akkor már hamarabb kimentem volna a férjem nélkül, szerettem őt, de én sem gondoltam mennyire nem mélyen, hogy meg tudtam csalni...
2014. máj. 10. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg az ember ember, követ el hibákat. A baj, hogy nincs mindig munka a közelben, ezért kell messzebbre menni, közben bármelyik féllel történhet valami, valamilyen okból.

Az ember a saját erejéből nem tud mindig megállni, mert esendő. Az NWO célja, hogy a házastársak messze dolgozzanak egymástól, hogy szétverjék a családokat. Ti is csak áldozatai vagytok. De a szerelem elmúlhat a másikkal is 6év múlva, ellaposodhat . Aztán akkor is váltani kell? Nehéz kérdés, jól meg kell fontolni. Sok kérdést vet fel.

2014. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!