Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is kiábrándító lenne, vagy csak nekem az?

Figyelt kérdés

Meleg kérdés, de heterok véleménye is érdekel.


Szóval 18 éves vagyok, pár hete megismerkedtem egy társkereső oldalon egy fiúval (ő is 18). Beszélgettünk, találkoztunk, jól ment minden.

Annyit kell tudni, hogy 2 társkeresőn vagyok fent, és az egyiken ismertem meg őt, a másikon csak tegnap találtam meg hogy ott is fent van, és ilyen van neki írva a fejlécébe:

"szopni szeretnék még ma!!!"

"szeretném ha megdúgna valaki most??"


Meg hasonlók. Szerintettek is csak egy olcsó buz.i akinek már 100 farok járt a seggébe ti innentől kezdve komolyan tudnátok venni?


2014. máj. 9. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Írja az oldal hogy mikor járt fent utoljára/mikor volt az adott szöveg utoljára szerkesztve?

Nála rákérdeztél, hátha egy homofób ismerőse "szórakozott" vele?

2014. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már fél éve fent van, én ott álnéven vagyok fent, ráírtam, és úgy tűnt hogy valóban ő.
2014. máj. 9. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexeltetek is?Milyen módon?
2014. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem
2014. máj. 9. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
júj hagyd a fenébe!
2014. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az a kiábrándító, hogy ennyi buzeráns van ezen a Földön... :-)
2014. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne, mert nem tűnik túlságosan intellektuális embernek ezek alapján... Tudom, hogy a meleg társkeresők arról szólnak, hogy "egymás közt vagyunk, nincs tabu, elengedhetjük magunkat", de nem kötelező így tenni. Szóval igen, tényleg visszataszító.
2014. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi

utolsó te is meleg vagy?

2014. máj. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!