Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te ezt szóvá tennéd a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt szóvá tennéd a barátnődnél?

Figyelt kérdés

Facebook-on láttam az ismerősei között néhány olyan embert, akik elég zűrös alakok (narkós, ex-sittes, piti bűnöző), és rákérdeztem, hogy "te az ilyenekre buksz?".

Ismeri őket személyesen, de éppen csak annyira, mint én, vagyis futólag.

Mondtam neki, hogy most tényleg ennyire fontos, hogy ennyi meg ennyi ismerőse legyen, és hogy pont az ilyenek?

Aztán, ha már ez szóba került, természetesen jött a többi dolog is magától (expasi meg miegymás), és egy szép kis veszekedés kerekedett ki ebből.

Végül is, magyarázta a bizonyítványt, de én dühömben kocsiba szálltam, aztán elhúztam a csíkot.


2014. máj. 9. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nők buknak a zűrös pasikra, sőt annál jobb, minél bunkóbb... :-)


A legtöbb nőt le kell szarni, ha ezt meg tudod tenni, tapadnak mint a legyek... :-)


...szerintem azért vesznek össze a párkapcsolatokban, mert állandóan nem kúrhatnak... :-)

2014. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én is átéltem ezt,hogy hagytam,hogy ilyen semmiségek miatt teljesen kiboruljak,féltékenykedjek,majd szep lassan tonkremenjen a kapcsolatom. hagyd ezt abba,ha nem szeretned egyszer csak azon kapni magad,hogy a baratnod kidob,megutál. vagy forditva: megutálod ot azert,mert bekepzelsz mindent magadnak. mint irtad nemvagytok fb fuggok,ezert nemkellene ugyet csinalni belole. gondolom bejelolte ot valaki,o pedig visszajelolte. ennyi. nem kell egybol a legrosszabbra gondolni. ne támadd ezert ot.
2014. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
Nem, mert leszarom a faszbúkot. Ha meg ilyennel jönne össze, péklapáttal agyon verném.
2014. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nanana, ácsi. A Facebook profil majdnem olyan, mintha a szobád négy fala közül tennél ki dolgokat. Nyilván az ember megválogatja az ismerőseit, hogy kik azok, akik egyáltalán láthatnak róla egy adott képet nyaralásról, utazásról, otthonról, barátról, barátnőről, haverokról, hobbiról stb. Tehát az emberek között egyfajta szelekciót hajtasz végre, hogy kik között osztasz meg magadról, és nem kürtölöd világgá mind az 1500 ismerősödnek, hogy mi a frász van veled.


Tudom-tudom, ez csak egy átkozott Facebook profil, meg a FB nem egyenlő az élettel (én sem élek FB-on), viszont én is szóvá tenném a páromnak, ha mindenféle jöttment sz_r alakokat venne fel az ismerősei közé.


28/F

2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!