Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miattam fogyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miattam fogyott le, de ducin jobban tetszett. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Kínos ez, mert egészségügyileg és társadalmilag így a jó és biztos ő is jobban érzi magát, de én szeretem, ha van mit fogni a nőn, ezért most nem tartom olyan vonzónak
2014. máj. 9. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ezzel megleptél, barátom
2014. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha már eleve a duci lányok tetszettek, akkor hogyhogy miattad fogyott le? Kicsit furcsának tűnik nekem, hogy akkor miért nem akkor szóltál, mikor elkezdett fogyózni, hogy miattad ne, mert neked így jobban tetszik, mint ha vékonyabb lenne?
2014. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy mondhattam volna meg, hogy ne fogyjon, mert szeretem, hogy vastag? Ezt így nem könnyű egy lány szemébe mondani. Elég nagy fekete pont szerintem.
2014. máj. 9. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hitte, hogy úgy tetszeni fog neki, de már tudta, hogy a duci lányokat szereti. Igen, itt valami nagyon nem stimmel.
2014. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Tegyél neki enyhe célzást/gesztust, pl. dobáld őt csirkecombbal.
2014. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ezt most már végképp nem értem. Hogyne mondhattad volna, hogy ne fogyjon miattad, mert szerinted így fantasztikusan csinos, ennél vékonyabban a te ízlésed szerint már túl vékony lenne?

Most ezzel mi a baj? Mikor nekem ezt mondta a párom, teljesen elolvadtam tőle.

2014. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azért nem tartod vonzónak mert lefogyott, akkor soha nem is szeretted ezt a lányt. Inkább engedd el és hagyd hogy találjon egy normális pasit magának.
2014. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!