Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés
:D

2014. máj. 9. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
büdi vagy :$
2014. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek szakítsak emiatt?
2014. máj. 9. 18:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Izzadtság szag vagy mi? Hívd el zuhanyozni. Vagy utána is büdösnek érzed?
2014. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ez a seggszag?"

megfordulsz

"Szia Peti, megéreztem, hogy jössz"

2014. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pont PEtinek hívják. :O
2014. máj. 9. 18:33
 6/20 anonim ***** válasza:
Most ha nem tisztálkodik, nem add magára, nem huz mindig tiszta ruhát és ezért büdös, akkor probáld nevelni, hogy igényesebb legyen. De ha csak a testszaga nem jön be neked, akkor nem müködik köztetek a kémia. Van egy barátnőm, nagyon igényes, és csinos, a barátja ennek ellenére mondta neki hogy büdi, azóta a barátnőm tök gátlásos, és sirt is miatta. Vigyázz meg ne sértsed egy életre.
2014. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Izzadtság szag + a szája is mindig hagymaszagú. Imádja a hagymát, főleg a fokhagymát és sokszor azt nassolja...
2014. máj. 9. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
#4 Pacsi :D
2014. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is lehet, hogy valójában nem büdös, csak te érzed annak. Én is voltam ilyen kapcsolatban, ahol kellemetlennek éreztem a párom szagát, pedig nagyon igényes volt. Ez azt jelenti, hogy nem illetek össze genetikailag.
2014. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor jegyezd meg neki,hogy érzed a szagát. Mi is megmondjuk egymásnak, ha valamelyikünk nem épp rózsa illatú, nincs belőle gond, mindenkivel előfordul.:D
2014. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!