Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szűk a hüvelyem, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk a hüvelyem, volt szűzhártya bemetszésem annyira rugalmas volt és még azok után is fájt a szex ami miatt sajnos rá is ment a kapcsolatom. Mostmár félek belekezdeni egy újabba. Nemtudom mit évő legyek? Egy 21 éves lány

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok lelkileg közel 3 éves kapcsolatom ért véget. Ő volt az első komoly.2 év együttlét után derült ki, hogy annyira rugalmas a hártyám, hogy nem szakadt el. Mikor ezt közölte velem a nőgyógyász nagyon meglepődtem mert ilyet még sose hallottam és páromat is sokkolta a hír azt vágta a fejemhez, , hogy átvertem a szexbe. Egy idő után lenyugodott próbálkoztunk, műtétre is elmentem de utána is fájt eléggé meg sajnos nagyon szűk, a nőgyógyász meg csak annyit tudott mondani menjek szexuálpszichológushoz. De sajnos ezt már nem bírta ki a kapcsolatunk véget ért és annyira rosszul érzem magam, hogy már félek más kapcsolatba belekezdeni nem akarom ugyanezt átélni. Nemtudom mit évő legyek? Egy 22 éves lánSzeretem nagyon a volt párom most, hogy nincs meg még jobban mint azelőtt. Pedig sokat veszekedtünk az utóbbi időbe már nem olyan Mindenhol csak őt látom.
2014. máj. 9. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

egy idiótával jártál.

keresel egy türelmes srácot közepes méretekkel és megoldva :)

2014. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hüvely tágul, ha eléggé fel vagy húzva annyira benedvesedsz és kitágul, hogy nem fáj a szex, viszont eszméletlen jó. EGy barmot siratsz most, aki még csak arra se volt képes, hogy normálisan felizgasson.
2014. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még azt is elmondom, hogy az első együttlétnek sem kell fájdalmasnak lennie, ha a pasi elég türelmes és eléggé felizgat. Az, hogy az első mindig fáj és vérzik egy hazugság, csak azért találták ki, hogy ezzel mentegessék a helyzetet meg magukat, amiért nem voltak elég türelmesek.
2014. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne sirasd

ő csak dugni akart nem szeretkezni

egy érzelmi mínusz volt

veled nincs-nem volt gond

2014. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs, aranyosnak is tűnsz csak nem jól bántak veled. Én igazából még ismerkednék is veled szívesen de elég kicsi az esélye, hogy egymáshoz közel lakjunk és még be is jöjjünk egymásnak :) Mondjuk nem lehetetlen...

Azt utálom, ha ilyen miatt egy lányt hibáztat valaki. Húzzon magára zacskót a srác :P

Ha van kedved beszélgetni, írhatsz nyugodtan..

24/F

2014. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen igazuk van a többieknek. Nem érdemelt meg téged. Valószínű hogy egy türelmes és tapasztalat sráccal nem lettek volna ilyen gondjaid. Nehogy magadat hibáztasd egy pancser miatt. Úgy segítenék neked. ..sajnálom hogy így jártál. Ha szeretnél beszélgetni vagy esetleg szeretnéd hogy valaki meg hallgasson akkor rám is számíthatsz.
2014. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!