Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen, hogy egy szürke, csendes, félénkebb típusú fickó bejön egy pörgős, bulizós, nyüzsgő, amúgy felettébb intelligens és gyönyörű leányzónak?

Figyelt kérdés

Nem merülök bele a szituba, legyen elég annyi, hogy olyan helyzet volt adott, ahol kifülelhettem, hogy egy korábban nekem igencsak tetsző lány ahogy beszél a barátnőjével. Akiről szó volt, egyértelműen kiderült, hogy én vagyok, rólam beszéltek.


Hogy miért is írtam ki a kérdést? Két külön világot képviselünk, a lány is és én is. Én egy teljesen nyugodt, halvérű, csendes férfi vagyok, aki kerüli a bulikat, a tömegeket. Szeretek itthon a kis lakásomban finomakat főzni, gépezni, játszani, olvasni, netezni, írni, rajzolni, széles körben el tudom magam foglalni akár egy ceruzával és egy darab papírral is a kezemben, tehát feltalálom magamat. Barátokkal (kb. 3-4-en képviselünk egy jól összeszokott remek társaságot) néha összejárunk, iszogatunk, COD-ozunk stb.


A lány viszont szöges ellentétem. Ha kell, ha nem, folyton megy, szalad, pörög, bulizik, rohangál, iparkodik. Rosszul van, ha egy helyben kell ülnie legalább 10 percig. Milliónyi ismerőse van. Mindenhol ismerik és kedvelik. Nagyon népszerű hölgyről van szó.


Szóval ezek miatt érzem magamat frusztráltnak, mert két ennyire teljesen más világot képviselő ember mit is akarhat valójában egymástól.. Nekem komoly kapcsolatra van szükségem, és attól félek, hogy neki csak egy futó kalandra lennék jó. Már kinőttem a tombolós időszakomat, és szeretnék végre megállapodni valakinél, de hogy pont nála kössek ki, akármennyire is vonzó, akármennyire is tetszik stb., el se tudom képzelni, hogy egy ilyen dögös, belevaló nő úgymond pályázik rám. Ez számomra teljesen nonszensz.


Vannak tapasztalataitok hasonló élményben?


28/F (a hölgyemény 20 éves)


2014. máj. 10. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nem feltétlenül kell ugyanolyannak lennetek, ahhoz, hogy jó párost alkossatok. Én sem vagyok teljesen olyan mint a párom, ő is többet jár el, sok más dolgot szeret, ami engem teljesen hidegen hagy és ez fordítva is igaz. De ez nem is gond, hiszen amíg ő azt csinálja amit szeret, én ugyanígy teszek, így semelyikünk se mond le semmiről. Emellett természetesen rengeteg közös program, és van, hogy áldozat hozás a kapcsolat érdekében! Pl. Nem megyek el ma pedig nagyon mehetnékem van, de inkább maradok veled mert Te vagy a fontosabb és úgy látom szükséged van rám..Ezzekkel bizonyítani lehet, hogy igenis tiszteletben tartod a másik at. Lehetsz te inkább magadnak való, míg a másik társasági ember, hiszen lehet, hogy ebben a nagy forgatagban és felszínes ismerősök tömegében épp egy olyan emberre vágyik társul mint Te, aki mindig biztos pont lehet a számára.

Egyébként ami tényleg elgondolkodtató, az a lány kora. Azt gondolom, hogy manapság ennyi idősen a sok lány, főleg az, aki ilyen nagy bulizgatós még nem szeretnének véglegesen megállapodni. De hát nem is kell úgy nekiállni egy kapcsolatnak, hogy na akkor én most meg akarok állapodni - ez majd úgyis kialakul.

2014. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló beállítottságú vagyok mint te!

Volt ilyen barátnőm...

Nem akarok vész kakas lenni de nekem nem volt jó mellette,

s neki sem mellettem! Mondhatni egyedül voltunk..

De nem mondom, h nem lehetséges, csak én így jártam..

2014. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint te és az exem (igen exem) is olyan volt, mint a lány, akit kiszemeltél...


Sokszor próbált elráncigálni magával buliba, de nem akartam menni és ezért nagyon nagyon sokszor egyedül hagyott otthon (együtt éltünk már), aztán később volt, hogy mentem volna, de ő nem akarta, hogy ott legyek...


Végül nagyon sokszor megcsalt, és előfordult olyan hét, amikor ritkábban láttam, mint amikor még nem is laktunk együtt. Rengeteg éjszakát töltöttem egyedül. Nem kívánom senkinek azt az érzést, amikor azon jár az agyad éjjel, hogy vajon kivel lehet éppen...


Aztán persze megtudtam, hogy a végén folyamatosan megcsalt és sok fiúval...


Nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, de az biztos, hogy akik ennyire elütnek egymástól, azok nem tudnak jól kijönni egy idő után egymással.

2014. máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 vagyok, és én is pörgős, nincs baj az olyan srácokkal, mint te, amennyiben nem gyilkolja meg az állandó féltékenykedéssel a kapcsolatot, lehet kompromisszumokat kötni, egyszer az van, amit te szeretnél, aztán meg az amit ő, szerintem simán működhet :)
2014. máj. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta, h nincs baj ha én nem akarok bulini..

Hát utólag meg is értettem....

2014. máj. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus példája annak, hogy ellentétek vonzzák egymást. DE! Párkapcsolati szinten nem fog működni, ha komolyat akarsz. Túl kevés a közös pont.
2014. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!