Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért néz hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért néz hülyének minden fiú? Bennem nincs semmi szeretni való mert csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Minden pasi otthagy engem 1-2 hónap után. Se szó se beszéd egyszer csak kilépnek az életemből mindenféle magyarázat nélkül. Én nézzek el a pasiknak mindent?
2014. máj. 2. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne gyokerekkel kezdj...
2014. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A csendesség nem rossz, de ha ez mellé társul egy jó adag visszautasítás is az már macerásabb..
2014. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem voltam visszautasító, sőt egy csomó mindent elnéztem az eddigi pasijaimnak.
2014. máj. 2. 11:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 5-6 ilyen 1-2 hónapos kapcsolatom, nem kell parázni.. Nem jöttek úgy össze ahogy szerettem volna, tanulni kell belőlük, és még inkább célirányosan kell keresni, mi az az igazán pár fontos dolog számodra egy srácnál.. Így még kisebb az esélye ezeknek az 1-2 hónapos kapcsolatoknak..
2014. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak van igaza,ha normális és értelmes srácokkal kezdenél,akik meg is becsülnek akkor nem lenne ilyen...
2014. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam hogy egy srác rendes-e vagy sem. Amúgy én 21 éves vagyok.
2014. máj. 2. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod , de a bizalom ha megadod a srácnak, az csodákra képes :D
2014. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig mindenkinek bizalmat adtam, mégis visszaéltek vele.
2014. máj. 2. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt elismerem,hogy nem olyan könnyű meglátni kívülről az emberekről ezt,de én például mivel én is ilyen típusú vagyok könnyen kiszúrom ha egy másik srác is ilyen,a viselkedésén látszik. :) Mondjuk nekem sem könnyű sajnos,mert kívülről mindenki ítélkezik rólam,de megismerni azt már nem.Azt hiszik bunkó,meg nagyképű vagyok.Közben meg mindkettő nagyon távol áll tőlem,és mindezt azért,mert van egyéni stílusom és nem vagyok az a divat követő,és emellett normálisan fel tudok öltözni.

Amúgy nem kell elnézni olyan sok dolgot,csak figyelni kellene tényleg a normális srácokra,és nem csak külső alapján ítélkezni mindegyik felett...

2014. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Talán 21 évesen már nem fiúkkal kellene kezdened, hanem férfiakkal.
2014. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!