Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy pár hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy pár hét után ennyire lejjebb esik a lelkesedése?

Figyelt kérdés

A barátom a randizós időszakban, és az összejövetelünk után még 2-3 hétig teljesen másképp viselkedett, mint most. Most vagyunk 5 hetesek. Az elején totál lelkes volt, folyton programokat tervezgetett magunknak, elvitt étterembe, moziba, és ígérgetett fantasztikus programokat. Kedves volt, folyton bókolt, mindig kereste az alkalmat, h együtt lehessünk, még szabit is vett ki a munkahelyén, h velem lehessen. Most meg már néha nemhogy nem kedves, hanem bunkó is, minden nap keres még mindig, de alig beszélünk. Ritkábban találkozunk csak, nem bókol, nem mondja mennyire szeret vagy h hiányzom neki, nem visz el ide-oda, csak punnyadunk. Tény, h kevés szabadideje van,mert sokat dolgozik,gondolom próbálja összekötni a pihenést velem, de akkor is... nem megyünk már sehova. Ez normális? Már nem érez irántam úgy, mint az elején? Vagy tényleg csak a meló miatt ilyen fáradt, punnyadt?

22/L


2014. máj. 10. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége.
2014. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert már megkapott és kényelmes módba kapcsolt. Mondjuk azért ez nem szokott ilyen gyorsan bekövetkezni..
2014. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy újabb nő aki megismerte a férfit.

Mire számítottál, fanfár, fehér paripa és Párizs?

2014. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3:

A nők is tudnak ilyenek lenni.. hajaj!

2014. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha ilyen punnyadt és csak ritkán járunk el valahová, csak tudjam biztosra, hogy kellek neki és nem azért ilyen, mert nem kellek már...
2014. máj. 10. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez furcsa. Ha 1 vagy 2 év után lenne ilyen, akkor megértem, hisz a szerelem kezdeti lángoló időszaka alábbhagy egy idő után, ha akarja az ember, ha nem, de itt másról lehet szó.


Az is lehet, hogy hamar kiadtad neki magad, így már nem vagy neki annyira érdekes.


Viszont az a kérdés, hogy te mennyire vagy számára neki érdekes, mennyire vagy aktív, kezdeményező. Mert amit leírtál abból nekem az jön le, hogy mindig a pasitól vártad el, hogy programokat szervezzen stb.


Szóval vedd kezedbe az irányítást, ápold a kapcsolatod, beszélj vele sokat, ha tudsz. Mert arra, hogy sokat dolgozik, arra nem lehet fogni a párkapcsolat kihűlését.

2014. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 hét után?? Ez tényleg nagyon fura… Nekem gyanús, hogy sosem volt ő szerelmes, csak egyszerűen meg akart téged szerezni, és ehhez felvett egy álarcot. Az hogy nem kedves már veled, hanem egyenesen bunkó, elég beszédes!

Amúgy együtt vagytok még Kérdező?

2014. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már együtt. :( Csak egy fellángolás lehetett részéről... vagy pedig átvert, de akkor nagyon jól csinálta.
2014. aug. 25. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:

:( Sejtettem. Olyan, mintha egyszerűen csak elhatározta volna, hogy megszerez téged, hogy bizonyítsa magának milyen jó pasi, vagy esetleg másoknak...

De ha ekkora bunkó, hogy képes játszani mások érzelmeivel, akkor nem veszítettél sokat!

2014. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!