Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnt el ilyen hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el ilyen hirtelen a lelkesedése?

Figyelt kérdés

Egy sráccal összejöttem egy hete. Minden tökéletesnek tűnt. Hétvégén náluk voltam, bemutatott a szüleinek. A hétvége után azonban már kevésbé tűnt lelkesnek irányomba. Mintha valami megváltozott volna.


Talán a szüleinek nem tetszettem és le akarják beszélni rólam (amit nem igazán értek, mert kedves voltam velük). Pár napja képbe jött egy másik lány, aki segít neki tanulni (az apja tanítványa volt a lány, és ő kérte fel a srácnak hogy segítsen), és talán alakul köztük valami. Nem tudom.


De a srác szörnyen bizonytalan. Beszélgetünk (tegnap egész nap nem keresett, gondoltam elfoglalt, de este végre tudtunk beszélni) és az jön le, hogy kezd érdektelenné válni a dolog számára. Kérdeztem hiányzom-e, azt mondta igen, de nem tűnt olyan lelkesnek, mint a hétvége előtt. Sokkal jobban írogatott, hívott amikor csak tudott, mondta hogy hiányzom, látni akar, stb, most meg semmi. Fogalmam sincs mi változott meg, én ugyanazt az oldalamat adtam, amit eddig is.


Hétfőn is éreztem már hogy nem okés minden, rá is kérdeztem hogy akarja-e ezt a távolság ellenére is(viszonylag messzebb lakunk egymástól), azt mondta igen, mindenképpen próbáljuk meg, adjunk a dolognak egy esélyt.


Mégsem olyan lelkes, és ez zavar, mert úgy érzem, mintha csak én tennék ezért a kapcsolatért. Nem tudom hogy őszinte-e velem vagy sem. Talán fél elmondani, hogy mégsem kellek neki? Vagy csak pótlék lennék neki, ha esetleg a másik lány nem jön össze?


Mit csináljak? Kérlek segítsetek!


2014. ápr. 2. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg, hogy látod rajta hogy valami nincs rendben még ha nem is mondja. Lehet szülei miatt van, de beszéljétek meg az a biztos.
2014. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt szex?
2014. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. Talált benned valamit (vagy valaminek a hiányát) ami miatt mégsem kellesz neki és/vagy elkezdte jobban érdekelni a másik lány. Ennek annyi. Felesleges beszélgetni róla, akinek a figyelméért harcolni kell az már régen rossz. Őt a viselkedése elárulja, csak magadnak okozol fájdalmat azzal ha belemész a dologba. Ha mindenképpen kíváncsi vagy az okára akkor beszélj vele talán elmondja. Nekem harapófogóval kellett kihúznom belőle anno, de jobb lett volna nem tudni.

Ha még egy ilyen lenne én nem sokáig találgatnék, húznám a csíkot.

2014. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod... azt mondta, hogy hiányzol neki, meg akarja próbálni. Most ezen mit nem értesz? Lehet, hogy az elején túlságosan elkényeztetett téged, te meg most már megszoktad és ezt várod el tőle. Vagy lehet, hogy megkapta a telefonszámláját, és sok lett... :D Vagy csak már biztonságban érzi magát, hogy vagy neki, de az nem jelenti azt, hogy nem akar téged. Ha ennyit nyavalyogsz, hogy "biztos nem kellek neki", akkor azzal csak megutáltatod magad nála... nem szabad hisztizni, és ezt most minden rossz indulat nélkül írom. (tapasztalat, én tudok hisztizni..) Örülj, hogy együtt vagytok és szeresd! 18/L
2014. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!