Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar titeket, ha okosabb és jobban keres a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire normális, hogy engem egyáltalán nem zavarna és nem érezném megalázónak, sőt inkább örülnék neki. Nekem sokkal fontosabb az, hogy szeressük egymást, és ne az anyagiakon lenne hangsúly. Más is így van ezzel? Sok olyan esetet hallok, hogy a legtöbben megalázónak tartják. 24/F
2014. máj. 10. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mi hordanánk a nadrágot egy ilyen kapcsolatban.
2014. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2014. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából az se zavarna!
2014. máj. 10. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
volt már ilyenben is részem, de ez a kapcsolatban huszadrangú volt
2014. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem gond, legalább motivál, hogy én is feljebb lépjek!
2014. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem rója fel a nő egyszer sem, hogy kevesebbet keresek, akkor nem zavarna.
2014. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Én szimplán szeretek okosabb lenni, és azt érezni hogy sikeres vagyok az élet minden terén, plusz régimódi pasi vagyok, szeretek én lenni a férfi, és a barátnőim is azt szerették, aki férfi, és nem egy "barátnőként" viselkedik. Ezért lehet zavarna. Még ha jobban keres, vagy sikeres a területén az nem is, csak okosabb ne legyen.
2014. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a baratnommel regen megegyeztunk, hogy barmelyikunk elhagyhatja a kapcsolatot egy masik szemelyert, de csak ha az a masik szemely bizonyitottan jobb valamiben:D nem mintha feltetlenul be tudnam latni, hogy a Józsinak szebb szemei vannak, de mindegy is, mert azt is kijelentettuk, hogy hibakkal is szeretjuk egymast:D

no azert igy sem lehet lazsalni, a szemelyisegnek fejlodnie kell mindenkeppen:)

2014. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha jobban keres, de az már zavarna ha mindenben okoskodna.
2014. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!