Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bizonytalan vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bizonytalan vagyok az érzéseimmel kapcsolatban, szeretnék segítséget kérni. Mit érezhetek iránta? Lent írtam le a gondomat.

Figyelt kérdés

Sosem szerettem a hasonló kérdéseket, mert mindig is úgy gondoltam, hogy az ember csak tudja, hogy mit érez. De ez nem így van. Arra gondoltam, hogy aki tud segíteni, az elmondhatja tanácsait vagy tapasztalatait.

Szóval van egy fiú barátom, aki szerelmes volt belém, illetve szerintem még mindig az. Én nagyon jól érzem magam vele, és a testem is jelzi, hogy jó vele lenni. Ez megrémít. Mert igazából én elsősorban barátként gonfolok rá, de a szívem meg mégis máshogyan (is) hozzáhúz. Tudni kell róla, hogy nagyon édes, kedves, figyelmes, de csúnyácska fiú, és talán az utóbbi miatt bizonytalakodom az érzéseimben.

Lehet hogy meg kéne vele próbálni? Nem mindig érzem azt, hogy szerelmes vagyok belé, de amikor vele vagyok, tényleg olyan, hogy az vagyok. Egyébként is nagyon szeretem, és szinte bármit megtennék érte, de amikor vele vagyok, extrán előjönnek ezek a dolgok.

mit gondoltok erről?

Köszönöm, hogy elolvastad, és kérlek, kíméljetek a gonoszkodó kommentektől!

16/L


2014. máj. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiú-lány barátság nagyon értékes és ez gyakori érzés. Ha régóta ismered akkor maradjon is barátság.Nem számít a külső!!! De ha szeretsz valakit akkor azt rögtön érzed.Szereted szerintem DE nem szerelemmel vagy ha igen nem eléggé.
2014. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amélia:) ***** válasza:

Először azt döntsd el, hogy

1) csak azért gondolkozol el rajta ÚGY, mert imponál neked h bejössz neki?

VAGY

2) a belső miatt amúgyis... másképp érzel iránta?


Ha a 2)-es akkor szerintem nem lenne akadálya, bár ha vmi gáz lesz, talán sosem lesz semmi sem a régi és esetleg megszakad a barátság. Sajna mérlegelni kell.

2014. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj a külsővel. Egyszerűen boldoggá tesz,ez a lényeg.
2014. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, boldoggá tesz. :) Csak szerettem volna megérdeklődni, hogy lehet-e ilyen erős vonzalom még a barátságon belül.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2014. máj. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!