Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bizonytalan az eggyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonytalan az eggyik fél a kapcsolatban, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Legyél vele törelmes?vagy határozottan választ kérsz?Vagy engedd el?Mi a legjobb teendő ebben a helyzetben?
2010. jan. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés...

Hasonló helyzetben voltam én is.

Én határozottságra biztattam és ettől megijedt vagy én nem tudom, mert szakított...

De ez én vagyok.

Szerintem ha szereted, akkor türelmes vagy vele. Csak egy idő után ez már nem olyan könnyű, mert te is többet akarsz.

Lehet hogy szünetet kellene tartanotok?

Hátha a hiányod megerősíti vagy elgyengíti azaz valamelyik irányba befolyásolja az érzéseit...

Ez is jobb, mint kétségek közt várakozni.

Sok sikert!

2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek!Mérlegelni kell a dolgokat,el kell dönteni hogy mit akar(sz)!
2010. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most velem is ez van bnőm idő-t kért nem akar találkozni pár napig. Én türelmesen várok h hivjon. Aztmondja szeret de félek h csak sajnál kidobni.
2010. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor le kell ülni és beszélni a dologról szerintem.

Vagy ha nem akar beszélni sem akkor ki kell dobni.

Én ezt tenném a helyedben.

2010. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenre azt mondja nem tudom nem akarlak elvesziteni!!Nem tudom mit csináljak,ha ki akarom dobni nem enged el!!
2010. jan. 8. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzet. Én is ebben a helyzetben vagyok, szakítottunk, de másnap abba maradtunk, hogy megpróbáljuk mégis csak. De azóta valahogy megváltoztam, és nem tudom mitévő legyek, nem tudom magamban tisztázni az érzéseimet. Egyelőre nem tudom mi lesz velünk, én várok egyelőre és fel fel hozom a témát, hogy mi van velünk, és beszélgetünk.
2010. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.Mondtam a barátomnak hogy beszélnünk kéne,bár nálam nem az érzésekről volt szó.Hanem nagyon sok volt a veszekedés és nem láttam értelmét a kapcsolatunknak,nem éreztem hogy szeret.Akkor megbeszéltük a dolgokat ,ő azt mondta hogy folytassuk a kapcsolatunkat...úgy éreztem hogy minden rendbejött,a veszekedések is "csökkentek",erre 1 hónap után közölte hogy nem szeret...
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!