Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
Néha már én is unalmasnak érzem magamat,hiszen amikor beszélek valakivel akkor van amikor nem tudok mit mondani és a társalgásban részt vevő másik fél sem, ezért létrejön az úgynevezett kínos csönd. Ilyenkor nem tudom mit kéne mondjak,hogy ne érezzék azt,hogy unalmas vagyok. Valakinek esetleg van valami tanácsa?
2014. máj. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk húzd le a ruhádat amikor előjön ez a "kínos csönd"
2014. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izgalmas emberekkel kell beszélgetni, nem olyanokkal, akik elvesznek a mai felszínes szarokban. Valószínű, hogy te nem ilyen vagy, ezért nem is érdekel a mondandójuk, és emiatt nem tudsz és nem is akarsz érdemben hozzászólni a témához.
2014. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gördeszkázz kézen állva miközben a lábaiddal macskákkal zsonglőrködsz és egy sípot fújsz a száddal
2014. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!