Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek unalmas a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Többször is elhagytak már emiatt.Legalábbis ezt mondták.Nyugis vagyok.Pedig beszélgetek, viccelődök, eljárok bulikba, szóval nem értem.
2012. júl. 30. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
fiú/lány vagy?
2012. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2012. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23/L
2012. júl. 30. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Idióta egy indok...

Ne akarj másmilyen lenni csak azért, hogy szeressenek.

2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás, tényleg ne akarj változni mások kedvéért. Olyat keress, aki így szeret.
2012. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ez hulyeseg! Szerintem szedd magad rendbe kulsoleg es belsoleg. Ha az elobbivel nincs gond, megtudod tartani a pasit ez 100%. Raersz leerszteni egy pasi mellett, ha mar a melled a terdedig log.

Belsoleg meg rengeteg fiu ilyen baratnot keres! Kozottuk en is. Ha valaki a masikrol azt mondja, hogy unalmaz akkor egy idota!!!!! En egyedul sem tudok unatkozni nemhogy ha a parom is ott van. Az elozo parom is pont olyan volt mint, te!!! Szereted, ha a ferfi iranyit a kapcsolatban. Hol van ezzel a baj??

2012. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hhogy leerszteni? nem hiszem, hogy gond lenne velem, ápolt vagyok. persze nem vagyok szépségkirálynő, de amit lehet, kihozok magamból.
2012. júl. 30. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha valaki a masikrol azt mondja, hogy unalmaz akkor egy idota!!!!!"


Igenis vannak unalmas emberek, miért kell ezt tagadni? Simán van olyan, hogy két ember "élet ritmusa" nem illik össze és akkor az egyik fél könnyen betöltheti az unalmas jelző viselőjének szerepét. Olyan párt kell találni aki hasonló életvitelt folytat mint mi :)

2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt az ervelest meg most is fenntartom!


Ha valakinek mas az eletritmusa akkor alkalmazkodni kell hozza valamilyen szinten. Ha te porogsz, de a lany kevesbbe, akkor elmesz a haverokkal, baratokkal oda ahova akarsz. Amikor meg pihenesre vagysz akkor meg a csajoddal vagy! Ha a partnered unalamas, akkor nem AKARSZ alkalmazkodni hozza, nincs kreativitasod, hogy olyan programokat szervezz amibe ot is bele tudod vonni, s ezert a masikat hibaztatod, egyszoval, igen idiota vagy!

2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!