Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szánalmas, hogy elsírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas, hogy elsírom magam mert annyira hiányzik nekem a barátom?

Figyelt kérdés

Ha akár csak 1-2 napig nem találkozunk, már nagyon rosszul érzem magam, iszonyatosan hiányzik, ma meg elsírtam magam mert ma nem találkoztunk. Nem akarom ennyire szeretni mert ez túlságosan fáj.

Minden szerelmes így érez vagy ez azért már túlzás?

23/L


2014. máj. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ja, ja hüp-hüp...
2014. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túlzás.
2014. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez aranyos. :) Örülj neki.

16/L

2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd megcsal vkivel,akkor majd más miatt bőghetsz.
2014. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok fiú álmodozik ilyen barátnőről, mint amilyen te vagy! :) Szerintem is aranyos! :) A párod nagyon szerencsés lehet... És igen, akard ennyire szeretni, mert a szerelem szép dolog. Pláne akkor a legtutibb, ha még viszonozzák is! :)


22/F

2014. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!