Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A normálisabb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normálisabb férfiak miért nem mernek az okos és egyben szemrevaló nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem már van élettársam 5 éve, a barátnőimről van szó. Négyen vagyunk legjobb barátnők, 27 évesek mind, sokszor járunk össze pletykálkodni, dumcsizni, kávé mellett jólesik rötyögni a világon. Négyünk közül egyedül nekem van párom, de a három barátnőm teljesen ki vannak akadva azon, hogy mindig a kigyúrt, nullaagyú, idióta bunkó pasik akarnak rájuk mászni, a normális férfiak meg nagy ívben messziről kikerülik őket. Panaszkodnak néha arról, hogy amikor már kezd sínen lenni az ismerkedés egy aránylag normális pasival, a férfi egész egyszerűen feladja teljesen nevetséges, bagatell okokra hivatkozva, amiből arra következtetünk, hogy a pasik képtelenek legyőzni a saját gátlásaikat, félelmeiket, önbizalomhiányukat, és ezért inkább elmenekülnek egy sikeres szép nő elől. Még nem jöttünk rá, hogy a normálisabb pasik pontosan mi miatt tojnak be, pedig higgyétek el, az egyedülálló, sikeres, gyönyörű nők normális kapcsolatra vágynak, és nem a BMW-s kigyúrt bugris deltamatyikra.
2014. máj. 11. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A csajokkal tuti nincs baj? Ha már az ismerkedési fázis elindult, nem hiszem, hogy beszariak lennének. Egyébként mik ezek az okok?
2014. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, vagy a barátnőid választanak rossz pasikat, vagy nem a megfelelő körökben mozognak, vagy úgy öltözködnek, ahogy nem kéne.
2014. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van több férfi barátom, akikkel szoktunk részletesen beszélgetni a csajozási ügyeikről, és ennek alapján meg tudom erősíteni mindazt, amit írsz. Tényleg sokszor a gátlások, a félelem, az önbizalomhiány az oka, hogy kimenekülnek a helyzetből és ez rettenetes - mindkét nemre nézve.
2014. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Már válaszoltál is. Ez a sok elutasítás, és tapasztalat következménye...
2014. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismerném jobban a barátnőidet. Csak nem tudom, merre fele lehet megtalálni őket.
2014. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

imádom ezt a női gondolkodást: ha egy nővel a kutya sem akar komoly kapcsolatot, akkor az csakis azt jelentheti,h félnek a sikeres és okos barátnőidtól:) nyilván.


azon kéne elgondolkodnia a barátnőidnek, h mit tudnak nyújtani egy férfinak hosszútávon. mert amiket eddig leírtál, az édeskevés. tudom, dúl a feminizmus, de egy ma férfit olyan női érdekel, ha hosszútávú kapcsolatról van szó, aki házias, bájos, kedves. az meg,h mennyire sikeres egy nő az életben, a férfiakat nem érdekli.a férfiak nem nők,h ez imponáljon nekik.


a mai "okos" nők többsége csak annak tartják magát, viszont beképzelt és arrogáns, valamint folyamatoson bizonygatni akarja, h mennyire okos, ami szintén taszítja a legtöbb férfit.


összefoglalásul: nem akarok bunkó lenni, de ha egy nőtől senki nem akar komoly kapcsolatot, annak mindig oka van, főleg h a barátnőid még a 30 sincsenek túl.

2014. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Akkor egy ellenpélda : (igaz van benne egy kis kapcsolatos téma) . A konditeremben ,mar edzes vegen beszelgettem egy normalisnak tuno lannyal ,egyutt indultunk kifele ,en a parkoloba az automhoz, o pedig a szemben levo uzletbe . Eppen az a helyzet allt elo ,hogy az en autom (egy 12 eves vw passat) farral allt bent,mellettem pedig egy sokkal fiatalabb agyonpolirozott fekete bmw allt orral,ugyhogy a vezeto oldali ajto egymas melle esett ,en elindultam az autom fele ,mire a lany ,hogy ha ezzel a bmw-vel vagyok,akkor baratkozhatunk ..
2014. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Hm, a kérdésedben már le is írtad, miért nem, én sem ismerkednék velük.

Kérdésedből levonom, kb milyen lányokról lehet szó:

Nagyképű, okoskodó, sznob, túl kritikus, sz.rkeverő, stb...

És nem, nem "félünk", hanem nem vagyunk a saját időnk, energiánk ellenségei.

2014. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért lehet ez, mert kevés az önbizalmuk, meg már túllehetnek egy pár visszautasításon is, ezért félénkek. Én sem merek igazából odamenni senkihez ismerkedni, akármilyen jól is néz ki az a valaki, tartva attól, hogy úgyis kudarc lesz a vége.

Lényegében teljesen jól megfogalmaztad a lényeget, a kérdésed alatti írásodban. 20+ F

2014. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valahogy erről ez a vicc jutott eszembe:


Én egy özvegyen maradt, hivatásának élő, káros szenvedélyektől tartózkodó, komoly, tudományos munkát végző egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zeneszerető, természetkedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki leszopna.

2014. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!