Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okos dolog az első szerelmemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos dolog az első szerelmemmel összekötni az életünket?

Figyelt kérdés

Én vagyok neki az első barátnője, nagyon szeretjük egymást. Ő sosem volt mással rajtam kívül. Nekem előtte volt 2 kapcsolatom.

Én 24/L ő 26/F.

2,5 éve hogy együtt vagyunk, 2 éve élünk együtt.

Én úgy érzem vele szeretném leélni az életem.

De mivan ha ő mást szeretne majd, mert úgymond "nem élte ki magát". Nem szeretném ha a házasság alatt történne mindez, neadjisten már gyerekünk is lenne..

Egyébként anno amikor összejöttünk, sokszor mondta örül hogy vagyok neki és nem gondolta volna hogy valaha is lesz neki valakije.

Járt már valaki hasonló cipőben?


2014. máj. 6. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Leszek a pap. Ámen.
2014. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D :D
2014. máj. 6. 19:07
 3/11 Sulek Péter ***** válasza:
sztem miért ne ha kijösztök egymással :)
2014. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezeregymillió dologtól függhet, hogy okos dolog-e valakivel összekötni az életünket, legyen ez az első, vagy a többedik szerelmünk és még ha jól átgondoljuk, akkor is hibázhatunk.

Ha még nem vagy biztos abban, hogy elköteleződj, várjatok még, nem futottatok ki az időből.

Aztán ha úgy érzitek: hajrá! :)

2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amit elmondasz senkinek nem is kéne soha összeköltöznie.

Nyugodtan próbáld meg.

2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ugy latod h hosszu tavon mukodni fog a dolog s mindketten igy akarjatok, akkor aldasom ratok!
2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hozzátok képest én még kislány vagyok de azért leirom. Mindketten 17 évesek vagyunk és lassan két és fél éve vagyunk együtt de szerintem már annyit vitatkoztunk mint más pár 20 év alatt se. Mégis közös jövőt gyerekeket tervezünk. Hozzáteszem első szerelem! Ti is üljetek le és beszéljétek át a témát! Haverokkal akar lenni ne tarsd vissza hagyd hogy néha kimaradjon és bízz benne ne keres gyanús jeleket. Ha tényleg ő számodra a nagy Ő akkor bizonyos engedmények mellett boldogam és harmonikusan élhettek együtt! :)

Nekünk eddig bevált a viták és a fiatal kor ellenére is!

Drukkolok :)

2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Máskülönben én nem élnék.
2014. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, en ugyanigy voltam a baratommal tobb mint 2 eve egyutt.. aztan en hulye szakitottam, mert h nem eltuk meg kimagunkat, 3 honapja szenvedek..! Mert csak ot szeretem , probaltam massal , de enm volt jo! Ugyhogy most ujra kezdjuk, es tobbe nem akarom elvesziteni!
2014. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia. a mi esetünk is hassonló!!! csak annyi a különbség hogy ő 4 hónapra rá kérte meg a kezem. nekem se neki sem volt előtte senkije. hagyon boldog a házasságunk, nem kéne más neki sem nekem se soha!!!!!
2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!