Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy látjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy nagyon megalázott a barátom, meg a családomat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ideköltözött hozzám, a szüleim elváltak, és csak az édesanyám keresetéből élünk, meg van egy húgom.

Már 2 hónapja itt lakik velünk, most pár napja nem evett rendesen, csak alig alig valamit, most kiborult nálam a bili, és rákérdeztem a dologra... És azért nem eszik, hogy maradjon nekünk!

Na már most, mi sosem szóltunk neki, hogy sokat, eszik, szóval kaja, mindig volt, nem egy hétre való felhalmozva, de volt. Ma meg benyögi ebédnél nekem, hogy már reggel evett, elég is neki.


Tudom, hogy náluk, mindig sok kaja volt, de azért ezt nem kellett volna... :S


20 L


2014. máj. 11. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
És TI miért is nem dolgoztok?
2014. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Baj hogy normális? Lehet én sem ennék ha pl nem tudnék bedobni a közösbe...
2014. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én szememet az böki, hogy ha nálatok lakik miért nem ad bele a közösbe?

Akkor ez a probléma se volna.

2014. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem most lett vége egy 5 hónapos időszakos, munkámnak, most pedig főiskolára készülök szeptemberben, a barátom is tanul, de minden hónap elején ad a közösbe.

De itt most nem ez a kérdés...

2014. máj. 11. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen most mi a megalázó?

Nekem inkább az a furcsa, hogy odaköltözött hozzátok és nem ad pénzt a közösbe. Én se bírnék enni a helyében, egyszerűen sértené a büszkeségemet, hogy mások "élősködök".

2014. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ad a közösbe minden hónapban!
2014. máj. 11. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem alázott meg csak próbált normális lenni. Őszintén szólva én sem ennék,mert az ennivaló nem az én pénzemből van ezért,kínosnak érzem,hogy megeszem más ennivalóját. Ha vendégségben vagyok,esetleg megkínálnak valamivel akkor én soha nem kérek,mert szeretek én magam megdolgozni az ennivalóért és nem más kajáját megenni,nehogy élősködőnek tűnjek.
2014. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A munkatársnőm néha hoz nekem csak úgy kaját, mert hogy anya távol van és nehogy éhen maradjak... 26 vagyok és jól főzök, csak az időt nem vágom, hogyan tudnék meg mikor... Akkor én is élősködő vagyok?


Kérdező: Ha ez ennyire zavar téged, akkor ezt szerintem vele beszéld meg. De ne támadj rá, szóval ne durván, hanem tényleg higgadtan, értelmes ember módjára. Lehet más a baj... Nekem is volt olyan időszakom, amikor naponta csak egyszer ettem. De mindenképp higgadtan üljetek le. A munkáról meg annyit, hogy suli mellett is lehet dolgozni, kolleginám 3 műszak mellett tolja az egyetemet.

2014. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# A te helyzeted teljesen más. Benne van,hogy csak NÉHA hoz neked ételt. Ha te ezt a kedvességét viszonzod valamivel akkor nem vagy az,viszont ha nem akkor igen,élősködő vagy.
2014. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8*
2014. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!