Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék átnézni anyósomon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék átnézni anyósomon?

Figyelt kérdés
Anyósom folyton belémköt,hogy mikor gazolok, hol vásásroljak, meg hogy ő az én koromban 3 férfit ápolt .... egyfolytában azzal dicsekszik,hogy az ő családjában mindannyiuknak több diplomája van,ők mind a 2 gyereküknek biztosították a házat és az autót,az unokája jogra jár...annyira érezteti,hogy én a csupasz érettségimmel csak maradjak.... átjön hozzánk és minden egyes szobában körbenéz, nézi h van e pókháló a falon stb...hiába szólok a barátomnak,csak én jövök ki szarul,mert hogy én csak beképzelek dolgokat...anyósom mindig olyankor csinálja ezeket,amikor a párom ezeket nem hallja...mit tegyek? 2 hét múlva esküvő...az elején olyan rendes asszonynak tűnt... 24 éves lány

2014. máj. 11. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha át akarsz nézni rajta, akkor át kellene tolni rajta egy acélcsövet, így a lukon át tudsz nézni.
2014. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok az értelmiségi szintedhez ;)
2014. máj. 11. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint. CSak hülyéskedtem...

Talán beszéld meg vele, nem?

2014. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg pároddal és ha továbbra is azt mondja, hogy csak beképzeled, vedd fel és játszd le neki. Ha még mindig nem véd meg akkor nyugodtan fújd le a lagzit, mert nem hiszem, hogy olyan emberrel akarsz élni, aki nem képes megvédeni.
2014. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg mély beszélgetést kéne folytatnotok mind a párod, mind az anyós jelenlétében. Szépen, kulturált módon kérdezd meg, hogy van-e valami probléma veled (mármint az anyós szerint), majd mondd a sérelmeidet, (pl. a takarításod ellenőrzését, stb) ami alapján felvetődött a kérdés benned. Mindenképp a párod is legyen jelen. Különben, ha hozzákötöd magad a fiához, egész életedben ezt fogja veled csinálni - vagy legalábbis addig, míg meg nem romlik a házasságod. Hidd el, semmiképp nem szabad ezen sérelmeidet figyelmen kívül hagyni! (Szegény, megboldogult nagyanyám - apám anyja - ugyanezt csinálta anyukámmal és tönkre ment a házasságuk, mert apám mindig mamával értett egyet, és nagyon sok veszekedést szült ez. Szintén a gazolással stb. meg hasonlókkal piszkálta anyát, később minket is tesómmal - természetesen nem voltunk a kedvenc unokái...) Nade ugye róla már jót vagy semmit...

Szóval azt tanácsolom, hogy ne nyugodj bele, tényleg még az esküvő előtt lépj.

27/N

2014. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk ugyanez van :S Ügyvéd mindkét szülő és a párom meg a testvére is annak tanult én meg az érettségi + szakmával abszolút sehol sem vagyok az anyósomék szemében. Folyton érezteti velem, hogy nem vagyok a fia mellé való, hogy nekem semmibe nincs beleszólásom mivel hamarosan ők vesznek nekünk lakást, hogy ne albérletben kelljen élnünk! (sajnos az én kereskedelemben dolgozó egyedülálló édesanyám nem tud anyagilag támogatni) Hozzá kell tennem, hogy én albérletben is jól megvagyok egyenlőre és soha senkitől nem vártam el, hogy lakást tegyen alánk :)

A párommal is ugyanaz van mint nálad, én csak képzelődök...

A lényeg, hogy minden látogatás alkalmával eldöntöm, hogy nem hagyom magam kellemetlen helyzetbe hozni és nem fogok bambán mosolyogva tűrni...

Aztán már az ajtón belépéskor teljesen elszáll a magabiztosságom és minden megy ugyanúgy! :( úgyhogy ha sikerül ezen valahogy változtatnod kérlek írd le hátha én is hasznát venném!

Sok sikert! :)

24/N

2014. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!