Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem visszaszerezni Őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem visszaszerezni Őt vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottam a párommal. Most ismét összesodort minket az élet. Neki van barátnője. Eltöltöttünk egy romantikus napot tegnap. Azt mondta nagyon szeret még mindig. Soha nem szeretett ennyire senkit. De nem léphetjük át a határt mert van valakije akivel együtt tervezi az életét. Este a búcsúnál viszont elsírta magát és azt mondta alakulhatott volna másképp is a mi történetünk annyira szeret még mindig. Ti próbálnátok visszaszerezni ezek után? 23 éves lány vagyok. Ő 27 éves.
2014. máj. 11. 18:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem én kerestem meg hanem Ő engem miközben barátnője van. És nem egyszer beszélt róla úgy hogy csak elvan vele nem szereti. Szerintem ha valakit el lehet venni valakitől akkor az nem az én hibám
2014. máj. 11. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!