Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbált már visszaszerezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már visszaszerezni az exed szakítás után? Hogyan?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok :)
2014. márc. 18. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, próbált!


Mikor szakítottunk,(mert ő lebukott csajozás közben!),azt mondta, hogy örüljek neki, hogy összejött velem, mert egy szerencsétlen k..rva vagyok, aki senkinek sem fog kelleni, ha elhagyom...ezek után tényleg gondolkodás nélkül elhagytam (tudom meglepő),majd rá pár hónapra összejöttem valakivel.


Folyamatosan hívogatott, hogy menjek vissza hozzá, aztán mikor folyton nemet mondtam, akkor meg k..rvázott, hogy biztos előtte is én voltam az, aki őt megcsalta...stb

Majd rákeresett a barátomra, és mindenféle hülyeséget összeírogatott neki, persze ő figyelmen kívül hagyta

elég szánalmas volt, de aztán mikor rájött, hogy teljesen hidegen hagy, szép lassan abbahagyta

2014. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő szakított, aztán rájött, hogy hülyeség volt. (Egyébként nem volt hülyeség, már sokkal hamarabb szakítani kellett volna.) Én nagyjából a kapcsolatunk utolsó 3-4 hónapjában túl is léptem magunkon, fel kellett dolgoznom, hogy vége, és mikor szakítottunk, addigra jutottam oda, hogy ennek tényleg így kell lennie. Ő meg hirtelen felindulásból cselekedett. Ennek következtében vissza akart szerezni, hívogatott, a lakásomon keresett, mindig elküldtem. Aztán miután én már túltettem magam, ezért egész hamar új barátom lett, amire persze qrvázni kezdett engem, elhordott minden szemétnek, ismerősöknek is. Persze mindenki ismerte a szituációt, tehát nem fordultak ellenem, inkább nevetséges és szánalmas volt az egész.


Ő még 2 évig volt egyedül.


24N

2014. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!