Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba..nem tudom,hogy Ő mit érez irántam,de lehetségesnek tartom,hogy tetszem neki.Megmondjam neki,hogy szeretem?Már rég megmondtam volna,ha nem félteném ennyire a 4 éves barátságunkat.mert ha visszautasít,(persze nagyon fájna)de mivel megértjük egymást,ezt is megtudnánk beszélni.Ha viszont Ő is hasonlóan érez irántam,és mondjuk összejönnénk,aztán később szakítanánk,a barátságunk már nem lenne régi..Kérlek segítsetek!
2014. máj. 11. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose mond meg a pasinak, várd meg, hogy a pasi lépjen és mondja el a szívének titkát:) Te mint nő fogd be a szádat:D
2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. máj. 11. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Muszaj megmondanod neki hogy megtudd, es ha o is igy erez irantad akkor jo kis parosok lesztek:), mint irtad, ha visszautasitana akkor is megtudnatok beszelni. es igen, valoszuleg ha osszejottok es szetmentek akkor onnantol mar lehet hogy vege a baratsagnak, de persze van kivetel is, de az utobbi az ritkabb.
2014. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy nem tudom,neki van-e közlendője
2014. máj. 11. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
#1, szenvedjen addig amig a pasi meg nem mondja? es ha nem mondja neki? addig varakozzom?:D az igaz hogy pasinak kell, de ha o nem erez iranta ugy akkor b**zhatja szegeny.
2014. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 11. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
ne nyilatkozz. araszolj:)
2014. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mozdulj kicsit rá! ;)
2014. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem ha mi nedenképp elakarod mondani naki akkor este mikor a hangulatba illő ha igent mond röktön buj hozzá kicsit ha ezt viszzautasitja akkor szerintem nem igazán szeret
2014. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!