Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ezek után szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezek után szerintetek mit tudnék tenni ebben a helyzetben? (lent bôvebben)

Figyelt kérdés

Van ez a lány, legyen X, akivel egy jó 2 éve remek barátok voltunk, soha sem gondoltam rá többként, mint barátra, de ez az utolsó szûk fél évben megváltozott, úgyhogy ezt el is mondtam neki, valahogy így:


"Tudod gondolkodtam. Mi remekül megvagyunk egymással, jól megértjük egymást, és őszintén szólva arra jutottam, hogy tetszel nekem. Nem tudom, hogy mi van veled meg a barátoddal, de ha majd lecsendesednek a dolgok, na meg vége az érettséginek, akkor elmehetnénk esetleg valahova. Mit gondolsz?"


Néhány jel, hogy X többre is vevô lenne:

-Szinte naponta rámír a legkülönbözőbb indokokkal

-Ha fodrásznál voltam, valami új ruha van rajtam, rögtön észreveszi és megdicséri

-Eléggé irígy más lányokkal szemben akik közel vannak hozzám, gyakran gúnyolódik rajtuk, vagy ha beszélek velük odajön és bekapcsolódik a beszélgetésbe gondolom azért, hogy megbizonyosodjon semmi nem történik.

-Néha rámírva kérdezgette, hogy szeretem-e, és addig nem tágított, amíg igenlô választ nem kapott


Először X nem is akarta elhinni, nevetgélve-mosolyogva kérdezte, hogy "te es most felveszed, vagy mi?", azt mondta azért, mert a múltban volt pár elég csúnya veszekedésünk, bár az utóbbi 1-2 hónapban remekül megvagyunk, nem számított erre egyáltalán. Azt mondogatta, hogy "nem tudom", aztán eljutottunk odáig, hogy azt mondja, hogy ő még mindig szereti a barátját.


Elég viharos a kapcsolatuk, hónaponta 2-3-szor legalább szakítanak, többnyire azért, mert a srác össze vissza csalja fűvel-fával, de valahogy mindig egymás mellett kötnek ki. Saját bevallása szerint talán az első 3 hónapban voltak boldogok, onnantól kezdve ez a maradék ~1 év szenvedés volt. Nekem megvan a véleményem róla, de azt inkább megtartom magamnak, mert nyilván van valami, ami miatt nem tudja otthagyni. Nade lényeg a lényeg, a srác júniustól kimegy külföldre legalább szeptemberig.


X azt mondta, hogy szeretné, ha továbbra is jóban lennénk. Én erre azt válaszoltam, hogy nem szeretnék ölbe tett kézzel arra várni, hogy végleg szakítsanak, úgyhogy nem tudom, hogy ez jó ötlet lenne-e ezek után. A sok "nem tudom"-ra válaszol mondtam neki, hogy inkább akkor mondjon nemet az egészre, és akkor nem raboljuk egymás idejét. Erre ő: "nem...mármint nem nem, csak nem tudom..." Bocsánatot kért, hogy az elején nevetgélt, és haza mentünk. Egy órával később rámírt, mégegyszer bocsánatot kért. Ez volt múlt hét szombaton.


Hétfőn érettségi volt. X elhozta a “szerencsetollat”, amit anno én adtam neki ősszel az előrehozott angol érettségi előtt adtam neki, mert én tavaly májusban azzal írtam 96%-ot, és odaadtam neki, hátha neki is szerencsét hoz. Egy osztálytársával odaadatta nekem. Délután rámírt, megkérdezte, hogy hogy ment, és azzal a tollal írtam-e. Megmondtam, hogy igen, de legközelebb ô maga hozza oda. Azt mondta félt odajönni, elvégre én nem akarom többet látni. Egy vicces videót is küldött, ezt általában azt szokta jelezni, hogy azt hiszi, haragszom rá.


Kedden X ismét megkérdezte, hogy hogyan ment az érettségi, a matek. Mondta, hogy ô ugyanabban a teremben írta, mint Y, ami fura volt. Y egy olyan leányzó, akivel elég közel voltam, nem voltunk együtt, de történtek dolgok. X néha gúnyolódni szokott rajta, magához méregeti, kérdezôsködik rólunk, hogy együtt vagyunk-e, stb. X-szel aznap este nem nagyon beszéltünk, még megjegyezte, hogy a ballagási képeken milyen vicces fejet vágunk együtt.


Azóta egy szót se beszéltünk, nem is írt. Legközelebb 19-én, az emelt fizikánál találkozunk, ami egyben pont a szülinapja is. Egy teremben is leszünk. Valamit szerintem kellene csinálnom, de nem túl nagyot, nem akarok kétségbeesettnek tûnni. Ötletek? Esetleg a szerencsetollat is visszaadom.


Szerintem X teljesen félreértette, és azért hiszi azt, hogy én többet nem akarom látni. Ezt hogyan tudnám rendbe tenni? Nagyon nagyon régóta nem találkoztam olyan lánnyal, akivel ennyire megértenénk egymást, és ilyen jól ellennénk. Szerintetek várjam meg a júniust, és utána nézzük, hogyan alakulnak a dolgok, hátha ott tudja hagyni a barátját? Mit tegyek?


Nagyon köszönök minden választ elôre is.


2014. máj. 11. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
SajnBocs a kisregényéft, de szerettem volna minél pontosabban leírni. :D
2014. máj. 11. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki hogy te nem igy ertetted hogy nem akarod latni.. en a helyedben meg egyszer konolyabban beszelnek vele, es ha utana is "nemtudom nemtudom" akkor hagynam es nem keresnem annyit, mert ugye az fajna nekem, igyekeznek elfelejteni.
2014. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek amiket X-en megfigyeltél teljesen olyanok amiket én is szoktam csinálni. Végül is mutathatja azt, hogy tetszel neki, de nem feltétlenül jelenti azt. Az biztos, hogy félreértette a dolgot, és azt hisz, hogy haragszol rá. Azt javaslom, hogy 19-én (vagy máskor, a lényeg, hogy minnél elöbb) magyarázd el neki újra a dolgokat. Szerintem akkor lesz esélyed, ha a barátja már külföldön van.
2014. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alexandra020 válasza:
szia. hát így a leírtak alapján szerintem is tetszel neki. nem tudom mennyire kerültetek testileg közel egymáshoz, úgy értem, átszoktátok egymást ölelni, vagy esetleg baráti puszi ? nem szokott "véletlen" megérinteni, vagy kedvességből megsimítani valahol, vagy bármi? amúgy ez a "nem tudom"-ozás több mindenre is utalhat.egyik az, hogy tetszel neki, de a barátját még valamilyen szinten szereti, és ragaszkodik hozzá, és nem tudja, hogy ha veled összejön, lesz e irántad is erősebb érzelem, és ha mégsem, elrontja ezzel a kapcsolatotokat, és fél belevágni. a másik, hogy nem szeretne tőled semmit, csak fél elmondani, mert ő tudja, hogy tetszik neked, és így is jól érzi magár, úgy meg valószínű, hogy már nem lennétek jóban, és ezt nem akarja. szerintem is beszélj vele 19-e előtt, mert biztos hogy azt hiszi, hogy haragszol. ha továbbra is nem tudja, mit akar, hagyd, nem érett még egy komoly döntésre.
2014. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!