Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg távol fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg távol fogunk kerülni egymástól barátommal. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hete összejöttem egy angol sráccal. Eredetileg 2 hétre jött volna, de miattam maradt még 1 hetet. Most viszont mindenképpen muszáj visszamennie a munkája miatt. Nemrég árulta el nekem, hogy a legjobb barátjával már régebb óta tervezik, hogy Amerikába költöznek, és nem tudja, hogy vagyok vele, de engem vinne. Nos, szüleimnek alapjáraton nincs semmi bajuk barátommal, sőt még azt is megengedték volna, hogy odaköltözztek hozzá Angliába, de ha ilyen messzire fog menni, akkor már nem.

21/L


2014. máj. 11. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

:D


meg nem tilthatják. persze nem visz el, mert csak egy kaland voltál

2014. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21 éves vagy. Miért a szüleidet kérdezed meg erről? Felnőtt nő vagy, döntsd el saját magad. Ha esetleg éppen főiskolán/egyetemen stb akár csak egy 1 éves képzésen tanulsz, fejezd be és azután költözhetsz utána :)
2014. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok tényezőt figyelembe kell venni.

Több ideje ismered, de csak 3 hete jöttetek össze? Ennek tekintetében te kimennél Amerikába vagy Londonba miatta, szereted annyira?

Ha csak friss ismeretség és kapcsolat akkor még nagyon korai szerintem az összeköltözés. Londonban még esetleg a tanulmányaidat is befejezheted és együtt lehetsz vele, de Amerika már túl messze van.

Nehezen jutsz haza ha valami baj van és lehet rálennél szorulva két olyan emberre akiket alig ismersz.

2014. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Viszont ha több ideje ismered, megbízol benne akkor hajrá! Suli befejezése után nézz szét, hogy a kint mik a lehetőségek sok szerencsét!
2014. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég friss még a kapcsolat.Ennyi idő után én nem mennék senki után sehova,pláne,hogy alig ismerem,és főleg nem ilyen messzire.Várj még ezzel a dologgal,később esetleg utána mehetsz,ha akkor még mindketten úgy gondoljátok.
2014. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!