Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/ fiúk, elmondanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/ fiúk, elmondanátok, mi jár a fejetekben, mikor akartok egy nőt/lányt? Milyen érzések kavarognak bennetek, stb?

Figyelt kérdés
Ja, és nem elégszem meg egy "jótérzem"-el. :-)
2014. máj. 12. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyen: "Hmmm.... kelkáposzta, finom kelkáposzta :$:$"
2014. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jjjjjjjjjóóóóóóót :)
2014. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Drágaszáág...
2014. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Csak ne alljon fel, csak ne alljon fel, csak ne alljon fel...". Amugy meg probalok pozitivan gondolkodni, hogy ne komplikaljam tul a dolgokat es megprobalok minnel hatarozottabb es nyugodtabb lenni. Epp ezert elterelem massal a figyelmemet, ha ugy erzem, hogy na most tulfilozom a dolgokat. De miert erdekel ez teged ily keso este?
2014. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvastam egy idézetet valahol és jött az inspiráció :-D
2014. máj. 12. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
es te/ti mire szoktatok ilyenkor gondolni, vagy azt mi halando ferfiak meg sem tudjuk erteni? :D
2014. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Halljuk!
2014. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Ez egy nehéz, de annál érdekesebb kérdés.

Nos válasszuk külön az "akarom" jelentését, kétfelé, mert ebben a szövegösszefüggésbe annai lehet neki:


Az elsőnél egyszerűen azt érezzük (és ez minden férfira igaz), hogy mozog valami ott lent. És ezzel azt hiszem mindent el is mondtam róla.


A másik viszont egész komplikált. Tökéletesen, nem is tudnám körülírni, de had huzakodjak elő néhány, kissé klisés, de igen valósan megfogalmazott, darabkájával, az itt felmerülő érzelem áradatnak. Az egészbe nagyon és szükség szerűen beletartozik, a szerelem egy igen erős, érzelmi mozgalom, (NA NE,) ami (jó eseteben) az "akar" szó előbbi jelentése mellé társul. (De most komolyan. Képzeld el milyen lenne egy olyan valakibe szerelmesnek lenni, akihez nem vonzódsz.) Az egész akarás/meg-kapni-akarás ebből indul ki. És itt jön be az, hogy "jót érzem" , de csak ha ott van, és most jönnek a klisék, mert bizony olyankor egy nagy űr tátong a szívünkben, akár mondjuk akár nem. Bizony. Persze csak ha tényleg kötődünk HOZZÁ.

Nos azt hiszem ez az a pont a mikor meg kell említenem, hogy sajnos, ezen a téren nem igazán rendelkezem, pozitív tapasztalattal. Értsd: (dióhéjban) Más dolog akarni, és más meg is kapni. Szóóóóóóóóóóval... Kanyarodjunk is vissza a "jót érzem"-hez, mert bár ez önmagában gyér, mégis ebben lehet, az egészet megfogni. Őszintén szólva, ez a jóérzés más mint a többi, mert pont amellé társul hogy "akarom".

Summázva (és enyhén sarkítva): ha a közeledbe van az jó érzés, ha nincs az rossz, emiatt azt a karod, hogy veled legyen, meg egyébként is, és ezek az érzések mind összekeverednek a szíved turmixgépében, és az egész olyan triviális a számodra, mint az hogy egy egység oldalú négyzet, területe egy egység négyzet.


Szóval hát ennyi lenne annyira kifejtve, amennyire még a szavak táptalaján tudtam maradni vele. Remélem értékelni tudod.

Mellesleg, miközben ezt fogalmaztam magamban, elkezdet macerálni ez a kérdés. Tehát kérdező! Gondolom lány/nő vagy, (ha mégsem akkor bocsesz,) leírnád nekem ugyanezt női szemszöggel, ha már felcsigáztad rá az érdeklődésem?

Ha igen köszi, ha nem az sem baj.


16/F

2014. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt akarom, hogy mellettem legyen,megcsókolhassam,ölelhessem,a mellkasomhoz bújva feküdjön órákig és beszélgessünk,együtt nevessünk,együnk,sétáljunk,tévézzünk,tanuljunk,rengeteget szexeljünk.


Ha viszonzott az érzés akkor izgalom,önbizalom

Ha nem akkor meg elkesered3s,reménytelenség.

18/F

2014. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!