Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök folyton a macskája miatt hisztizne? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs semmi bajom az állatokkal, de ez megváltozik, ha bejönnek a házba. Itt nálunk bent vannak, de elfogadtam, mégha tényleg utálom is. Tudom hogy ő ígynőtt fel, máshogy nem is tudna élni, sokat veszekedtünk ez miatt, meg még veszekszünk is. Az a baj, hogy néha már úgy érzem, a macska irányít mindent. És nem az van, hogy megkedvelném, hanem mégjobban megutálom, mert úgy látom hogy ha nyávog egyet akkor mindent megkap, meg veszekszünk is miatta, egy állat miatt. Úgy vagyok beállítva, mintha macskagyűlölő lennék, mondjuk már tényleg kezdek az lenni. Ha már erősebben fogom meg, nem babusgatva veszem le a konyhapultról, kb. állatkínzó vagyok. Most pl. a barátnőm nincs itthon pár hétig, és vemhes az egyik. Én meg azt mondtam, hogy a hétvégén most hazamegyek a szüleimhez. Hát kb. le lett szedve a fejem, hogy megígértem hogy vigyázok rá, és rendesen összevesztünk, mikor eszembe sem volt az a rühes dög. Egyszerűen már nagyon irritál ez a helyzet, és őt is idegesíti, hogy mindig ez a téma. Ha nem róla lenne szó, hanem egy ismeretlen emberről, akihez semmilyen kapcsolat nem fűz, kiröhögném és otthagynám, hogy ilyen hülye, állatfanatikus. És mindez egy macska miatt. Hihetetlen.


Sokszor megbeszéltük már ezt egyébként. Hogy én finomabban bánok velük, illetve majd a közös házunkban nem jöhetnek be a konyhába és a hálószobába. De folyton előjön a téma. Most pl. ő hozta fel a semmiből, és kihozta, hogy én gyűlölöm, verjem csak szét. Máskor meg én hozom fel, mert pl. a napokban egyszer összehányta, egyszer meg összefosta a nappalit, és eléggé kiborultam, mivel alapból utálom ha egy állat a házban van, ez meg a csúcs, hogy összebarmolja az egész házat.



2013. máj. 15. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Meg ilyenkor a veszekedés hevében nagyon ajánlgatja hogy akkor "keressek mást, ő ilyen marad, nem változik" meg "költözzek el". Nem tudom komolyan gondolja-e, szerintem nem, csak dühében mondja, de akkor is, nekem ebből az jön le, hogy a macska miatt BÁRMIT.
2013. máj. 15. 20:34
 2/64 anonim ***** válasza:
45%

most lehet, hogy hülye hasonlatnak fogod tartani, de az a macska olyan, mint egy kisgyerek, szóval légy türelmes és gyakorolj.Ha lesz gyereked, az anyuka őt fogja jobban babusgatni, idióta leszel, ha rosszul nyúlsz hozzá és le fogja hányni a szőnyeget pedig összepisili.Később a bútorokat fogja összebarmolni, de azt már szándékosan.A macskánál ez legalább nem szándékos, csupán ösztön, hogy élezi a körmét.

Na de mit számít az összebarmolt bútor vagy lepisilt szőnyeg, mikor az a drága kis lélek odabújik hozzánk?Legyen akár macska, akár gyerek.Ha rájönnél, miért értékesebb az a kis lény a bútornál, akkor nem sajnálnád rá többé az időd!

2013. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
És niylván én nem akarom ez miatt elhagyni, de nála ez ilyen bónusz lap, hogy akkor keressek mást. Ez ilyen nem tudok vele mit csinálni beszólás, csak tehetetlenséget érzek utána.
2013. máj. 15. 20:36
 4/64 anonim ***** válasza:
78%

Pedig könnyen lehet, hogy komolyan mondja, hogy a macskák az elsők nála, nem te.

Én mindkettőtöket megértem. Szeretem a macskákat, de azt is megértem, hogy van, aki ilyen szinten nem. Én sem engedném a konyhaasztalra meg ilyen helyekre, azért van egy határ.

De úgy érzem, ha ebben ennyire homlokegyenest más elvet vallotok, ez nem lehet tartható állapot. A barátnőd nem fog megváltozni, ahogy nyilván te sem fogod megszeretni a "dögöket", inkább megutálod, mint írtad is.

2013. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

Hát szerintem én erre sose fogok rájönni, hogy értékesebb, mint a berendezés, meg a higiénia. A szüleimnél is van macska, kutya, kint, egyszer sem bántottam őket. De itt hogy femásznak mindenhova, karmolnak, piszkolnak, nekem ez ne jön be. De ezt már végülis megbeszéltük azzal a kompromisszumal.


A gyerekhez hasonlítás meg szerintem durva. Nem is vagyok rá képes, egyszerűen nem egyenrangúak.

2013. máj. 15. 20:39
 6/64 anonim ***** válasza:
44%

Érdemi választ nem tudok adni, mert én sem szeretem az állatokat a lakásban. Durván szeded le a konyhapultról? Egyáltalán mit keres ott? Ez undorító!!

Szerintem elég toleráns voltál eddig. Nem valószínű, hogy meg fogod szeretni a lakásban élő macskákat...

Neked kell dönteni. Keresel egy hozzád hasonló gondolkodású nőt, vagy takarítasz a macskuszkák után...

2013. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
46%
Iszonyatosan le leszek pontozva, de veled értek egyet. Én imádom az állatokat....kint, az udvaron. Amikor kimegyek a kutyusomhoz , játszunk, agyon szeretgetem, olelgetem. Aztán bemegyek es atoltozok, kezet mosok. Én így érzem ezt higienikusnak. Nem bírnám, ha a házban lenne. Nem ott a helye. Egy macskát meg pláne különösen nehéz megnevelni, hogy ne ugorjon fel az asztalra. Sajnos mások az igényeitek. Vannak olyan emberek, akiknek természetes hogy az állat velük alszik, mindenhol ott van, együtt élnek. Nekem nem az, pedig állatbarat vagyok. Anyosomeknal is sok macska van. A wc-bol isznak, a kadban meg a ruhaskosarban meg az agyakban es mindenhol alszanak. Az asztalra meg a konyhapultra felugralnak. Ez számomra szörnyű, neki meg jól van így. Nem vagyunk egyformák. Beszelgess a paroddal őszintén erről. O is engedjen a fanatizmusabol es te is legyél megertobb.
2013. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
42%
2# gyerekhez hasonlítani a macskát....enyhén szólva meredek!
2013. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
33%

6-os vagyok.

Azért gyerekkel tényleg nem kellene összehasonlítani. Imádom a kisbabámat, de utálnám a macskaszőrt szedegetni a szájából.

Nincs bajom az állatokkal, de nem lakásba valók, és tényleg van egy határ.

2013. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
30%
Megértelek, én szeretem az állatokat, de az szerintem is undorító, ha bent van a lakásban és mindent összemászkál. Volt egy barátom, akinél szintén bent lakott a macska, mindent összeszőrözött, a kajában is macskaszőr úszkált, a konyhaasztalon ült az állat, meg a csapból ivott... Egyszerűen gusztustalan volt, én sem bírom elviselni. de ha ennyire fontos a barátnődnek, hgoy bent legyen a macska, és ezért "ölitek" egymást akkor érdemes lenne elgondolkodni, hgoy hova is vezet ez
2013. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!