Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel járnál szívesebben, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel járnál szívesebben, egy bűnronda, de gazdag pasival, vagy egy jóképű csóró sráccal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy bármelyiket választod, imádna téged.
2009. dec. 27. 21:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
ronda pasiból könnyebb jót csinálni mint a csóróságból kimászni... szóval jöhet a gazdag.
2009. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
csóró csajt mer annyi piiz van amennyi kell
2009. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem.

Csak úgy megjegyzem, én sajnos már találkoztam bűnronda csóró utálatos pasival, aki állítólag imádott engem és jóképű, aranyos viszonylag gazdaggal is, aki imádott:)

2009. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ. Ha hajléktalan lennék és egy ronda pics.a fizetne nekem, hogy vele éljek és kiszolgáljam qrvasok pénzért, akkor simán vele.


Ha gazdag lennék, vagy simán jómódú, akkor viszont már lenne jogom valamilyen szinten válogatni és nem érdekelne, hogy mennyi pénze van a csajnak, csak jól nézzen ki és szeressen.

2009. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
A bűnrondával, hagynám, hogy tejben-vajban fürösszön, de persze közben csalnám fűvel, fával.
2009. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
47%
Én a gazdaggal. Nem azért, hogy vegyen nekem dolgokat, nem kell tőle semmi sem. Csak azért, hogy tudjon magának venni, amit akar, és ne engem húzzon le. Mint egy jóképű csóró.
2009. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a bűnronda gazdagba sikerült beleszeretnem:) ...és nem a pénze miatt.
2009. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
a jóképű csóróval, mert nem a pénz számít
2009. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Azzal, amelyikbe a jelleme, személyisége miatt beleszeretek. :P Nem is a külső, és nem is a pénz számít.


Átlagos lány (22)

2009. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Gazdag rondával. A jóképű csórók eddig mindig letarháltak csak, és klassz lenne ha végre egyszer igent mondhatnék egy vacsora meghívásra, és nem egy hamburgerre.
2009. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!