Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri még rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri még rendbe hozni? Küzdjünk egymásért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan másfél éve van barátnőm. Az elején nagyon jól ment minden, imádtuk egymást. De ugye csak skypeon beszélünk...Ő külföldön él, én meg Magyarországon. Havonta tudunk talizni, az elején 2-3 havonta taliztunk, de akkor minden jobb volt, kívánt engem, volt rengeteg szex. Most viszont már, ha 1 hétre elmegyek, akkor alig van 2 szex.. Ő azt mondja, hogy azért, mert az elején még érdekes volt, de mostanra már nincs szüksége a szexre.

Aztán van, hogy lek*rv*z, le k*rv* anyáz, ami nekem nagyon fáj, nagyon megbánt vele.. Olyanokat mond rám, hogy a fülem is ketté áll..

Az anyja utál engem, a kapcsolatunk miatt (lány-lány felállás), holott ő is a nőket szereti. Érdekes, de na. Azt is mondta barátnőmnek, hogy jobb lenne neki nélkülem, erre a barátnőm helyeselt. Azt mondta, hogy nem hagy el, mert szeret és imád. Szinte még hálálkodjak, bár nem értem, hogy a kettő együtt, hogy lehetséges.

Szerinte elszakítom a barátaitól, nem hagyok neki teret, túl féltékeny vagyok. Ami érthető, hisz még az elején az exének írogatta, hogy imádja, engem csak azért tart, hogy legyen valakije. De van, hogy a neten flörtöl, de ő azt mondja, csak "húzza" őket.

Nagyon elvagyok keseredve. Folyton a szakítással fenyeget, kinyomja a kamját... Múltkor mondtam neki, hogy szakítok, persze rögtön kinevetett, mert, hogy én nem tudom elhagyni, mert szeretem.

Többen is tanácsolták már, hogy hagyjam el. Néha meg is tenném, de aztán meg arra gondolok, hogy mennyire szeretem, megszoktuk egymást, bármit elmondhatok neki, félek nem lesz még egy ilyen kapcsolatom.

De mostanra, már beszélek egy lánnyal, amit néha szégyenlek, de inkább várom, hogy írjon ez a lány. Szinte már alig akarok párommal beszélni, mert folyton veszekszünk. Élőben minden jó ( bár néha akkor sem, utálom, ha lekezel), de neten szörnyű. Néha érzem, hogy változna, de máskor meg csak lenéz.

Köszi, ha elolvastad és válaszoltál!


Én 20/L ő 19/L


2014. máj. 12. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan dobd ki, ennek semmi értelme csak bántjátok egymást. Vagy legalább is ő téged biztosan.
2014. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy dobnám , a lába ne érné a földet .
2014. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem lehet, hogy ez mind miattam van? Mert féltékeny vagyok és nem engedem el?

Néha az anyjára is mondok nem túl szép dolgokat, de még én vagyok leszúrva érte.. Nem értem miért kellene vele jóban lennem, ha ilyeneket mond. Szerintem az anyja tesz mindent tönkre, bemeséli neki a hülyeségeket. De még 2 év mire együtt lehetünk. Bár ő már kitalálta, hogy kimegy Németországba dolgozni és én majd csak tanulmányaim után ( 2 év) tudok vele menni.. Azt mondta nem érdekli, ha szakítok, ő akkor is megy. Majd költi másra a pénzt.

A szexnél is folyton olyanokat akar, amiket én utálok, nem szeretek és még ő sértődik meg..

Nem tudom mi legyen. Lehet az anyja vagy/és az én hibámból van ez. Ezen is gondolkodtam már.

2014. máj. 12. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked semmi önbecsülésed nincsen. Szedd össze magad és dobd ki. Találsz nála sokkal jobbat.
2014. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van. Az előző kapcsolatommal is ennyit szarakodtam, pedig életem egyik legjobb döntése volt.. :/
2014. máj. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!