Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerek egy srácot elég régóta, barátnője van mióta ismerem, és amúgy sem néztem rá úgy, tetszett, szimpi volt, de foglalt volt, ezért sosem gondoltam hogy bármit is kezdenék vele...nemrég elkezdtünk beszélgetni facebookon, és egyszer írt valamit, amire azt írtam neki hogy ha ezt a bnője látná...és onnantól kezdve kialakult egy "supersecret puszi" küldés...mára már olyan "supersecret" puszik lettek hogy ajakbaharapós, meg vénuszdombig érő puszi, meg stb stb...azt hittem ez őszinte nála, hogy érez valamit...most egyedül van otthon de nem írt hogy találkozhatnánk vagy bármi, ezért kibuktam és megírtam neki hogy ne írjon többé ilyen puszikat, mert úgysem igaz az egész...írta hogy jó akkor nem írja többet de csak mert én kértem stb stb...még csak annyit se ír hogy ő komolyan gondolta vagy bármi...pedig ő nem olyan pasi amúgy aki csak úgy szórakozik ezért is nem értem...úgyhogy most totál kivagyok, hogy megint hittem pedig az elején ellenkeztem és én nem küldtem viszont neki puszikat... csak simát elköszönéskor...és megint én szívtam meg...

Mit tegyek?


2014. máj. 12. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
"Nem olyan pasi, aki csak úgy szórakozik" Nyilván, akinek barátnője van és más lánynak vénuszdombpuszit küldözget, az nem szórakozik..
2014. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 éve vannak együtt, és a csaj nagyon féltékeny ezért ott akarja hagyni mert nem bírja...akkor tényleg szórakozott mi? :(
2014. máj. 12. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted aki barátnő mellett olyat ír másoknak, hogy vénuszdomb punci, stb, az tisztességes? Okokat erre könnyű gyártani. Észnél kéne lenni, és nem bedőlni az ilyeneknek.
2014. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is akartam bedőlni az a baj :( éreztem én hogy ebből úgyse lesz semmi...csak hát mivel nő vagyok, jól esnek az ilyenek :( és megint én szívom meg...
2014. máj. 12. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha összejönnétek, rád is ugyanez a sors várna.
2014. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig is depis voltam hogy egy normális kapcsolat nem jön össze, de ezek után megint jól fogom érezni magam :'(
2014. máj. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!