Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy csak azért megérné kizárólag futó kapcsolatokat kezdeményezni, hogy mentesüljetek a lelki felelősség, számonkérés, érzelmi teher alól?

Figyelt kérdés

olyanoktól is kérdezem akik családközpontúak. Én is az vagyok de barátnőm annyira nehéz jellem, hogy hiába működik minden, hiába szeretem, lefáraszt hogy nyugodt maradjak mellette. Ha az maradok akkor viszont az idegesíti.

Néha olyan jó lenne 1-2 nap magány ( nem megcsalásra, hanem szusszanni egyet )


2009. dec. 27. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:
A futó kapcsolatokat amúgy nem házasság/ párkapcsolat mellett párhuzamosan. Hanem azok helyett értem. Segíthet-e a szeretethiányon sok, rövid, pár hetes kapcsolat, adhat-e annyit mint egy házasság, élettársi viszony?
2009. dec. 27. 22:58
 2/10 anonim ***** válasza:
annyit nyilván nem adhat, hanem más a varázsa. de annak is megvan. egyik ezért jó, másik másért. ha nincs éppen tartós kapcsolatom akkor nekem is szoktak lenni futó kalandok, van h nem megyünk el sokáig, van h minden megtörténik. és persze tökjó, h nincs felelősség, számonkérés, nem tartozunk semmivel a másiknak utána. aki szereti annak megéri. nem zárja ki h utána ne lehessen komoly kapcsolatod. helyén kell kezelni és ennyi.
2009. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. hosszútávon persze szerintem nem pótolja, egy idő után bele lehet unni. énis így vagyok most, hosszabb ideig nem akartam kapcsolatot csak a függetlenséget, aztán most már jó lenne. persze aztán van aki más véleményen van, és nem hiányzik neki hosszú idő után sem az érzelmi része a dolognak. ezt az ember egyénileg érzi
2009. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az viszont gáz, ha mégis megállapodnál és ez alapján a leendő párod KúrWának/ szoknyapecérnek néz...
2009. dec. 27. 23:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Senki más nem érezte már úgy hogy az X hónapos kapcsolatában minden rendben van de a párja néha úgy felidegesíti hogy nem bírja a közelében?
2009. dec. 27. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz, ha a párod szoknyapecérnek néz. Sőt! Sokkal vonzóbbnak tart tőle.
2009. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ki hogyan kezeli a párja hülyeségi/ idiótasági rohamait?
2009. dec. 27. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szakítok velük általában. Zavar, hogy egyáltalán meg mer magának engedni ilyesmit. Vegye észre magát!
2009. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szió! Hát nekem is van párom, és vannak olyanok akik mellette tetszenek. Van egészen pontosan 4 ember. Néha elgondolkozom azon, hogy ha nem lenne senkim, akkor tuti megszerezném magamnak őket egy alkalomra (nem beképzeltség, vagy hogy olyan ellenállhatatlan lennék, csak tudom mit kell tenni), milyen lenne velük, de nem csalnám meg őt. Tudom, nem a megcsalást említetted, szóval emellett nekünk is van hogy veszekszük és abban a pillanatban "kivennék" egy nap szabit, de nem tudnám elviselni a valóságban ha egy napot is külön töltenénk. Szerintem nem baj az, ha van egy két olyan barátod akivel néha ki tudsz kapcsolódni az ilyen helyzetek után. A futó kapcsolat odáig oké, amíg az ember nem akar családot vagy nem a számára igazit találta meg.
2009. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. a kérdésedre válaszolva: ha azért néha jól éreztem magam egy sráccal úgy h nem volt senkim, ha ezért qrvának tart akkor 1. nem fog velem járni sztem. 2. nem érdekel az ilyen vélemény. nem értek vele egyet. sztem az a qrva aki más érdekből csinálja.
2009. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!