Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne összejönnöm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne összejönnöm egy olyan sráccal aki? (lent) 16/L

Figyelt kérdés
Azért teszek ki kérdést,mert a barátaim lúzernek tartják,én meg nem,szóval ők nem tudnak normális választ adni.Érdemes lenne összejönnöm vele ha ő nem, az a bulis,népszerü tipus,(én meg igen)hanem otthonülősebb,és én mindig pozitiv vagyok,ő meg néha kicsit negativabb,de szeretem,és ő is engem,csak nagyon különbözőek vagyunk.

2014. máj. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor nem kérdés :)
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdemes, vidd egy kicsit emberek közé. de mi lesz akkor, ha te bulizni akarsz, ő pedig otthon akar rejszolni?
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást :)
2014. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes! Nemcsak magad miatt, de neki is színt vihetsz a szürke mindennapjaiba.
2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem vidd el közösségekbe barátkozzon egy idő után szerintem még bulizni is fog. Nem lehet hogy azért ilyen mert olyannak látják a töbniek?
2014. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

2.Kitudja,lehet idővel ő is szivesen jönne velem,ha meg nem,az sem akkora baj,engem sem úgy kell elképzelni hogy minden nap bulizni megyek,max heti 1 alkalmat pedig csak kibirunk egymás nélkül.

3.De lehetséges,legalább is az osztálytársai is ilyennek látják,(nem egy iskolába járunk)és nyilván zavarja+igy alapból kevesebb emberrel tudna menni,szóval lehet hogy ez a baj.

2014. máj. 12. 22:36
 7/7 A kérdező kommentje:
*Bocsi,nem a 3.-nak irtam,az 5.-nek.
2014. máj. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!