Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes összejönnöm egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönnöm egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (17) aki az osztálytársam nyáron jártunk, szuperül megvoltunk, egyszerűen minden tökéletes volt. Aztán elkezdődött a suli, minden rossz lett: nem keresett magától, ha én mentem oda hozzá akkor is alig tudtunk beszélgetni, nem ült mellém, nem tudtam vele táncolni, ha megfogtam a kezét elhúzta, megpuszilni sem puszilt meg, csak én őt. De csak akkor, ha a többiek láttak minket, kettesben gátlástalan volt. Teljesen zavarban volt. Szakítottam vele, eltelt 3 hónap, sírt utánam sokszor, nekem is hiányzott. Most beszéltem vele, hogy még mindig vonzódom hozzá, azt mondta ő is nagyon vonzódik hozzám és szerlemes belém. Egyszerűen nem tudom meg tudnék-e ezzel barátkozni, hogy ilyen szinten "leszar" kb ha mások látnak minket, ha meg kettesben vagyunk jól érezzük magunkat. Ez normális? Nekem annyi tényleg elég lenne, ha mellém ülne, vagy keresné a társaságom, megfoghatnám a kezét, táncolhatnék vele. Normális, hogy rosszul érzem magam emiatt? Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen? Hogyan oldjam fel? Rengeteget beszélgetünk, mindenről tudunk beszélni, de erre nem tud válaszolni egyszerűen hogy miért ilyen. Első kapcsolata. Mit tegyek, ha összejövünk újra, akkor az idő ezt megoldja? Vagy csak szarjam le, a kettesben lévő dolgok számítanak?
2013. dec. 5. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Vélhetően zavarba van társaság előtt. Ha egyébként működne a dolog, akkor rajta!
2013. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát osztálytárssal én semmiképp nem jönnék össze, minden nap látom, megunom, meg az osztálytárssal járni szerintem tabu. A történetből úgy jött le, mintha szégyellne téged.
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!