Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljon a baratnom?

Figyelt kérdés
Van ey pasija akivel tobb mint harom eve vannak egyutt.. Nagyon szeretik egymast, viszont a baratnom csaladja elegge ellenzi a kapcsolatukat, mert a sracnak nincs semmilye 27 eves szuleival el 8 altalanosa van es munkaja is alig alig akad.. A baratnom ugy erzi hogy nincs jovoje mellette.( a baratnom soha nem a penzeert szerette a sracot szoval nem erdekelte sosem hogy a masiknak milye van) . ,de nagyon szereti ot. Szerintetek mit tegyen maradjon mellette vagy valjon el tole
2014. máj. 12. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tudom
2014. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keressen egy olyan embert, aki akarja is vinni valamire az életbe
2014. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A srac is akarja csak nem tudja hogyan az anyja ivott meg anno aki tonkre tette az eletet
2014. máj. 12. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járna ha mást keresne ha tényleg változtatni akarna a pasija már megtette volna.
2014. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnődnek kell eldönteni, hogy kell-e több pénz, ha egyáltalán talál olyat, akinek van, vagy inkább a szerelmével marad, az ő döntése.
2014. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szerelem, de sokszor hátráltatja is az embert. Kifogások mindig lesznek meg mutogatások, hogy azért nem vitte még semmire mert az anyja így meg úgy stb. Az általánost az emberek átlagosan 12 évesen fejezik be. Azóta eltelt 15 év. Ennyi idő alatt nem volt képes elmenni egy középiskolába, ami ugye ingyen van és nem volt képes egy államilag támogatott okj-t vagy bármit elvégezni? Ez szimplán lustaság, nemtörődömség. A barátnőd jól érzi. Ilyen ember mellett, akinek semmi életcélja és csak kihasználja a szüleit sosem lenne jó élete.
2014. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az iskolat 14 evesen fejezik beaz emberek atlagosan. A srac anyja ongyilkos lett.15 eves koratol a srac dolgoztt es mellesleg o tartotta el a csaladot szo nincs itt kihasznalasrol
2014. máj. 12. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérje meg, hogy végezze el a középiskolát, aztán hátha fejlődőképes a srác, amúgy én voltam hasonló szituban, csak az én volt pasim nem tudta megcsinálni a sulit, mivel nem akarta, nem látta értelmét, én meg szépen leérezttségiztem, jött az egyetem, hát persze, hogy kirúgtam, nem volt sok közös témánk.
2014. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!