Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Egyáltalán szóba kell hoznom már most vagy várjak vele?

Figyelt kérdés
19 Éves lány vagyok és van egy 36 éves barátom. Neki is van már egy kislánya, akit egyedül nevel, nekem is van egy, akit egyedül nevelek. Nagyon 'friss' kapcsolat még, de egyértelmũen nem szórakozásból van velem, mert a lánya elég fontos neki és már annyira összebarátkoztam a kislánnyal, hogy ha velem marad egész napra, az sem okoz gondot neki sem, nekem sem (Nem élünk együtt, csak sok idõt töltünk együtt, de a hétvégéket mindig... 1 hónapja vagyunk együtt...). De nem ez a lényeg... Hanem, hogy attól tartok terhes vagyok, mivel nem védekeztünk egyszer sem (nem akarta... és tudom, hogy hülyeség volt, de nem ez a kérdés) és nem tudom, mit is kéne mondjak vagy hogyan... Pont ma reggel mondta, hogy 'Tudod mit álmondtam? Hogy terhes vagy...' Mintha tudta volna min jár az eszem tegnap óta... Ma kellett volna hogy megjöjjön vagy tegnap... és semmi... eddig napra pontos volt... Hogy mondjam neki? Vagy még hallgassak?
2014. máj. 13. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne már...most sírok...de nem örömömben
2014. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy, 19 évesen 2 gyerekkel egyedül.
2014. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te kérdeztél korábban is? te vagy a képzetlen?
2014. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Simán állj elé, és mondd meg neki!


Ha már ott tartotok, hogy védekezés nélkül szexeltek, akkor ez miért okoz problémát?

2014. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elsô kérdésem. :)
2014. máj. 13. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
facepalm
2014. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem... Mert nem tudom hogy lehetne jól tálalni... Nem akarom sem kiborítani, sem én nem akarok elôtte kialadni... Bár ô nem akart védekezni,de akkor is húzos téma ez nekem.
2014. máj. 13. 14:52
 8/13 anonim ***** válasza:

1 hónapos kapcsolatra bekapni a legyet?


ilyenek élnek?

2014. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem, hanem tanácsot.
2014. máj. 13. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
De erre nem lehet tanácsot adni, mert ilyet senki nem tud elképzelni...ez a helyzet annyira szürreális. Én meg sem tartanám a gyereket
2014. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!