Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnőtök akivel fél éve jártok más lányokkal csókolózik?

Figyelt kérdés
Már többször is megtörtént több lánnyal. Az ő bevallása szeront nem biszex, de én már nem vagyok biztos benne. Ő mindig azt mondja, csak azért történt, mert berúgott. Szakítanom kéne? Vagy mit csináljak? Nem kellenek az olyan válaszok, mint a 'verd ki rájuk' stb.

2014. máj. 13. 17:17
 1/7 k.mefisto1 ***** válasza:
Én dobnám az alkohol csak egy indok!! Elbújik az alkohol mögött! Az alkohol csak egy kifogás!
2014. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hmmm szerintem semmit ne csinálj. De készülj fel, hogy esetleg tényleg bi, és ha tudod igy fogadd el őt.

Ebből lehet bonyodalom ha esetleg ráébred, hogy mégis csak kivánja a lányokat. (időnként erős késztetést érezhet a szexre lányokkal) Csak rajtad múlik, hogy ezt ő mennyire élheti ki, mennyire kell elfojtania, vagy mi legyen.

Nem az ördögtől való amit mondok, még akkor sem ha nem népszerű, mert nem illeszkedik a "rúgd ki" sablonba

2014. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Nem azért, mert biszexuális, hanem mert rendszeresen csal. Ha beszámíthatatlan lesz az alkoholtól, akkor nem muszáj inni.
2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen nemű emberekkel csókolózik, ezzel megcsal téged. Innentől kezdve rajtad áll, hogy ezt tolerálod vagy kidobod a kis ribizlit.
2014. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem járnék olyan nővel, aki részegre issza magát!
2014. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért ezt kihasználnám. Felvilágosítanám róla, hogy ez bizony biszex. Ha tetszik neki ha nem, viszont neked ez nagyon bejön, tehát csak nyugodtan.

Ezután persze felvetném az édes 3-ast.

Nyilván feleségül nem akarod venni. Remélem.

2014. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez is megcsalásnak számít...
2014. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!