Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Barátnőtök mellett mennyire "foglalkoztok" más nőkkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha szerelmesek vagytok, akkor mellette mennyire fognak meg más lányok, mennyire néztek meg szép lányokat az utcán stb?
2014. máj. 12. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát titokban szoktam nézni a mellettem elhaladó csinos nőket szerintem mindenki szokott stirőlni másokat biztos te is voltál már így ezzel. :D

J ügynök

2014. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűséget fogadok nem vakságot!
2014. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy.

Mert attól, hogy elismerem a szép-aranyosságát, még nem fog egyből kelleni.

2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
folyamatosan!
2014. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szolidan azért meg szoktam nézni a szép lányokat az utcán meg facebookon a posztolt képeket.
2014. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha tényleg szerelmes bárki is (fiú vagy nő)... ...akkor ez egy olyan érzés, hogyha kölcsönös is ráadásul... ...hogy nincs miért másokat megnézni, max azért ha más válsztásod nincs, de egész egyszerűen nem érdekel más... :-)


...ha már nézelődsz, akkor már régen nem vagy szerelmes. Ez persze nem jelenti azt, hogy szemellenzőben jár az ember és nem nézi meg az élet szép dolgait, csak nem az érdekli igazán... :-)

2014. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindig megnézünk mást. minden más hazugság.
2014. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenki nézelődik, akár férfi, akár nő. most mi van ebben?
2014. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam titokban nézni az arra érdemes emberegyedeket. És az univerzum más szépségeire is nyitott vagyok.


J ügynök! Önnek szigrúan tilos nézni a nőket, nincs a hatáskörében.


K ügynök

2014. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt elég szar leírva látni, hogy akkor már nem szerelmes... De így van sajnos. Sajnos az enyém foglalkozott másokkal, rosszul esett nagyon. Na meg ebben még az is szar, hogy én bezzeg nem leskelődtem. Mert engem nem érdekelt más.

Nem értem, ha nem is vakságot fogad az ember, azért néha szerintem túlságosan is kinyílik a szemük. Én azt gondolom amúgy, hogy ha ez folyamatos, szándékos, ott valami nagyon hibádzik. Azok akik így tesznek, nem érzik ezt? Jó lenne megérteni a férfi agyat, mert én abszolút nem igazodok el rajta. Párom például hantázott össze vissza erről, ő váltig állította senkit meg nem lát, aztán kiderült nem egyet, hanem vagy 50-et, aztán kimagyarázásképp meg rám kente az egészet. Ez is normális dolog?

2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!