Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a szerelembe? L/21

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly kapcsolatom. 3 kapcsolatom volt amik 1-2 hónapig tartottak. Egy szó nélkül hagytak ott, 1 kapcsolatomnak én vetetem vége. Vagy az lenne gond hogy nem vagyok egy nagydumás csaj? Mert amúgy szende, csendes és visszahúzódó vagyok. Mert úgy látom a pasiknak jobban bejönnek a facebookon menő lányok. De azokkal akikkel jártam azokkal beszélgettem. Ráadásul még "úgy" nem voltam senkivel. Külsőre átlagosnak tartom magam nem vagyok ronda, ápolatlan, tök egyszerű vagyok.
2014. márc. 14. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a fasziknak nem a facebookos csajok kellenek. Ahhoz túl álszentek. Te viszont nyitsd ki a szád, mert unalmas lehetsz. Bocs az őszinte véleményért.
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kep?:)
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
facebookon "MENŐ" na hát az biztos nem....
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztos túl nagyok az igényeid.
2014. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kép? :P
2014. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök magamról. De nekem is vannak igényeim pl. sosem jönnék össze egy bunkóval.
2014. márc. 14. 18:47
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl nagyok lennének az igényei. Inkább az zavarhatja a fiúcskákat, hogy nem Partner. Például beszélgetésben, új dolgok kipróbálásában. Persze aligha tudom ezt bebizonyítani vagy alátámasztani a leírtak alapján.
2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen egyszerű, csendes lányok tetszenek :) csak az a baj, hogy nagyon kevés ilyen lány van. Sajnos valahogy az értékrend mostanában kezd eltolódni... Meg az a "menő", ha az ember minden hétvégén discoban van. Én se jártam sok sikerrel a párkapcsolatban eddig.

19/F

2014. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jól jártál!
2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szeretek otthonról kimozdulni, ha van kivel. De nem discoba.
2014. márc. 14. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!