Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok, vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok, vagy egyszerűen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, egyedülálló.

8 évig volt egy élettársam, akinek lelkileg mindent megadtam. Munkám volt, de az én fizetésemből nem tudtunk volna megélni, ebből rengeteg vita volt.

Elhagyott, mert állítása szerint nem lehet velem tervezni.

Utána összejöttem egy nálam 10 évvel fiatalabb lánnyal, abban az időben volt utolsó éves gimnazista. Jómódú családból jött, és lassan-lassan elvárta volna, hogy ugyanolyan dolgokat adjak meg neki, mint az apja (pl hétvégi kiruccanások, stb..) Vele 4 évig jártam, akkor szakított velem, amikor az utolsó féléve volt a gazdasági főiskolán.

Nincs munkám. Anyámmal lakok, nincs végzettségem, nincs szakmám. Úgy érzem romokban az életem.

A legdurvább, hogy amikor az utolsó nyarat töltöttem a lánnyal, elkezdett beszélgetni az ex nőmmel, ami nekem rohadtul nem tetszett. Most pedig, hogy nincs velem együtt, állítólag olyan képeket raknak ki a facebook-ra, hogy közösen nyaralnak, míg az én napjaim csúcspontja, amikor lemegyek a Duna parta a haverommal cigizni.


2014. márc. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csaj sors. 33 évesen még nem lekèsve semmiről
2014. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lennél hibás? Arról te nem tehetsz hogy nem kapsz annyi pénzt.. Ebből látszik mind2 egy kis csitri volt. Próbálj meg kilábalni ebből és keress először is egy munkahelyet magadnak. Az élet nem áll meg! Ne szomorkodj, inkább tegyél azért hogy jól érezd magad!

Nő nélkül is lehet boldog életet élni

2014. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bagóra persze van pénzed.
2014. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előnyödre válhat, ha végig gondolod, mitől futottak ki ezek a kapcsolatok? Mindenki változik, fejlődik egy kapcsolatban, ha tinikről beszélünk, akkor még inkább, hiszen ők közben felnőttek melletted. Mint ahogy a te igényeid, úgy az ők igényeik is változtak egy másik életkorban, életszakaszban. Ahogy látom, neked elsősorban nem is barátnőre van most szükséged, a "romokra" nem lehet építeni. Lehet, hogy nincs végzettséged, de érzéked biztosan van valamihez, találd ezt meg, és próbálj meg elköltözni otthonról. (Ezt tenném a helyedben, hogy neked mi fog beválni, azt csakis te tudhatod.)
2014. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Most azt várod,hogy megírjuk,te nem vagy hibás,és a barátnőid mekkora r.bancok voltak,hogy elhagytak,mert nem vagy sikeres?

Nem fog menni. Az az igazság,hogy egy bizonyos kor felett igenis számít a pénz. Ez nem jelenti azt,hogy csak a milliomosoknak lehet boldog párkapcsolata,de a stabil egzisztencia,ill. biztos jövőkép jogos elvárás a nő részéről.

Nincs munkád,nincs szakmád,sem végzettséged,és az anyáddal laksz 33 évesen. Miért csodálkozol,hogy az exed azt mondta,erre nem lehet tervezni?

Miért csodálkozol,hogy szakított veled egy lány,aki fősulit végzett és gazdag család sarja?


Ne haragudj,nem akarlak megbántani,de valószínű,hogy nem tudtad megadni ezeknek a lányoknak,amire szükségük volt,és egy idő után úgy érezték,tovább kell lépniük. Lehetséges,hogy túlságosan "fölé lőttél" a párválasztásban. Szerintem két út áll előtted:

a. Olyan nőt választasz,aki veled egy kategória,és emiatt nincsenek túlzott igényei.

b. Összeszeded magad,és megpróbálsz előre lépni. Pl. munkát keresel,beiratkozol valamilyen tanfolyamra,hogy végzettséget szerezz,hátha megtalálod,amiben jó vagy és amiből meg tudsz élni. Ha pedig egzisztenciálisan egyenesbe jössz,jobb parti leszel,és könnyebben találsz olyan nőt,aki szerint érdemes veled tervezni.

2014. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!